Ar mineralai gydo spuogus?

Visi žinome, kad jei norime turėti gražią, blizgančią ir sveiką odą reikia pilnavertiškai maitintis, kad maiste būtų gausu vitaminų ir mineralų.

Tik nedaugelis žino, kad mineralai kosmetikoje gydo spuogus iš išorės. Perskaitykite šį straipsnį ir sužinosite, kokie mineralai padeda probleminei odai ir kur jų rasti.

Pagrindiniai mineralai naudojami kosmetikoje yra cinko oksidas ir titano dioksidas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šie abu mineralai efektyviai gydo spuogus. Kodėl?

  1. Mineralų pora su antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Cinko oksidas ir titano dioksidas saugo odą nuo saulės spindulių ir taip padeda išvengti uždegimo bei odos sudirgimo. Tyrimų duomenimis, šie mineralai yra efektyvesni už salicilo rūgštį, kuri dažniausiai naudojama preparatuose nuo spuogų.
  2. Mineralai džiovina spuogus. Dar viena teigiama šių mineralų savybė yra ta, kad jie džiovina ir naujus spuogus. Jei naudosite makiažo priemones, kuriose yra cinko dioksido ir titano dioksido, spuogai gis kur kas sparčiau, o oda atrodys nepalyginamai geriau. Oda taps daili dėl odą natūraliai atsinaujinti skatinančių ir šviesą atspindinčių mineralų savybių.
  3. Cinko oksidas yra pagrindinė mineralinės kosmetikos sudedamoji dalis. Jis neutralizuoja uždegimą sukeliančias bakterijas ir tuo pačiu skatina natūralų odos atsinaujinimą. Cinko oksidas ir titano dioksidas turi ir šviesos atspindėjimo savybę, tada oda atspindi šviesą nuo probleminių vietų. Dėl šios priežasties oda atrodys gražiau ir tuo pačiu metu bus gydoma.
  4. Pašalinkite riebalus. Cinko oksido ir titano dioksido kombinacija sugeria perteklinius riebalus ant odos paviršiaus, todėl poros neužsiteršia ir neužsikemša. Po mineralų terapijos oda tampa sausesnė ir ant jos nebesikaupia poras užkemšantis riebalų, nešvarumų ir negyvų ląstelių mišinys.
  5. Ieškokite mineralinės kosmetikos. Priemonėje turėtų būti du ingredientai, kurie padės įveikti spuogus: cinko oksidas ir titano dioksidas. Tam, kad gydymo rezultatai būtų dar efektyvesni, o oda taptų spindinti, mineralinėje pudroje turi būti:
  • Žėručio, kurio dėka oda tampa lygi, minkšta ir švytinti;
  • Boro nitrito – jo dėka priemonę yra paprasta ir malonu tepti;
  • Ramunėlių ekstrakto bisabololio, kuris turi priešuždegiminį poveikį;
  • Rooibos arbatos ekstrakto, saugančio odą nuo senėjimo.
Views All Time
Views All Time
1892
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!