20 dalykų, kuriuos verta padaryti per egzaminą, jei žinote, kad vis tiek jo neišlaikysite.

1. Gavę egzamino klausimus bėkite lauk rėkdami: “Aš gavau slaptuosius dokumentus!”2. Per visą egzamino laiką kalbėkite. Garsiai skaitykite klausimus, savo atsakymų variantus. Paprašyti nustoti pasakykite: “Taaaip, lyg jūs girdėtumėte mano mintis”. Po to pradėkite šnekėti, koks idiotas yra dėstytojas.

3. Atsineškite mobilųjį telefoną ir grokite visas jame esančias melodijas visu garsu…

4. Savo atsakymų lape pasistenkite parašyti naujų, įdomių priežasčių, kodėl jūs negalite atsakinėti į šį klausimą. Pvz.: “Aš atsisakau atsakyti į šį klausimą, nes tai prieštarauja mano religiniams įsitikinimams”. Būkite išradingas.

5. Įbėkite į auditoriją vykstant egzaminui paniškai žvalgydamasis aplink. Atgaukite kvapą. Prieikite prie egzaminatoriaus, pasakykite: “Jie mane rado. Aš turiu išvykti iš šalies”, ir išbėgite.

6. Praėjus 15 min. nuo egzamino pradžios suplėšykite lapą su klausimais į smulkius gabaliukus ir išmeskite juos į orą, šaukdami “Su Kalėdom!”. Jei esate tikrai drąsus, paprašykite dar vieno lapo su klausimais. Pasakykite, kad pirmąjį pametėte. Tai kartokite kas 15 minučių.

7. Ateikite į egzaminą tik su šlepetėmis, chalatu ir rankšluosčiu ant galvos (tikrai sužavėsite egzaminatorius ir kolegas savo grožiu).

8. Atsineškite daiktų, kuriuos galėtumėte mėtyti į egzaminatorių, kai jis nežiūri. Apkaltinkite tuo suolo kaimyną.

9. Kai egzaminatorius paduoda jums lapą su klausimais – suvalgykite lapą… ir paprašykite dar vieno.

10. Paimkite lapą su klausimais. Po 20 minučių numeskite ant žemės savo popierių, surikite: “Velniop visa tai!”, ir pergalingai išeikite iš auditorijos.

11. Ateikite į egzaminą visiškai girtas. Visiškai girtas reiškia, kad bet kuriuo metu per egzaminą jūs galėsite pavadinti egzaminatorių: “suknistu karosu, visišku idiotu, pavojingu visuomenei”, ir pareikalauti iš jo gero pažymio, jei jis nesutiks, gerai užvožti į marmūzę.

12. Pakomentuokite, kaip “seksovai” šiandien atrodo egzaminatorius.

13. Ateikite į egzaminą su juodu apsiaustu. Po pusvalandžio užsidėkite baltą kaukę ir pradėkite šaukti: “Čia aš, operos fantomas!”, kol jus ištemps iš auditorijos.

14. Jei bus reikalaujama įrodymų, parašykite ilgiausius – kokius tik galėsite sugalvoti. Į daugumą lygčių įtraukite PI ir kompleksinius skaičius. Jei egzaminas raštu, susiekite viską su savo gyvenimo istorija.

15. Pabandykite suorganizuoti, kad žmonės auditorijose padarytų bangą (kaip per rungtynes stadione ).

16. Atsineškite didelį, gremėzdišką, šlykštų stabą. Pasidėkite jį šalia savęs, dažnai jam melskitės. Paaukokite nedidelę auką.

17. Per egzaminą išardykite viską aplink: stalus, kėdes, viską, ką tik pasiekiate.

18. Nusivemkite į savo studijų knygelę. Paduokite ją egzaminatoriui. Išeikite…

19. Užeikite į auditoriją, pasiimkite klausimus, atsisėskite. Po 5 minučių garsiai pasakykite egzaminatoriui: “Aš nesuprantu nė vieno klausimo. Aš lankau visas paskaitas. Kame reikalas? Kas jūs esat? Kur dėstytojas, kuris mums dėstė?”

20. Į visus egzamino klausimus atsakykite užsienio kalba, jei mokate, o jei ne, tai ką nors sugalvokite…

Views All Time
Views All Time
3421
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!