Divorce Straipsniai.lt
|

10 patarimų, kaip išsiskirti gražiuoju

Kartais porų santykiai baigiasi skyrybomis. Jūs galite būti kaltas arba ne, bet kai ateina metas skirtis, visi nori padaryti tai „švariai”. Štai keletas pasiūlymų, pateiktų interneto svetainėje „Female First”.

1) Jeigu jūsų asmeninių daiktų yra pas partnerį namuose, susigrąžinkite juos. Tai daug sudėtingiau padaryti po skyrybų. Jei buvusiojo daiktai yra jūsų namuose, sudėkite juos į dėžes ir paruoškite juos grąžinti. Darykite tai atidžiai – jūs juk nenorėtumėte, jog jos/jo daiktų liktų, kad jis/ji turėtų grįžti jų vėliau.

2) Nepainiokite į tai savo draugų, šeimos, bendradarbių ir taip toliau. Tai yra tiktai jūsų ir jūsų partnerio reikalas. Kitų kišimasis į jūsų skyrybas tik padidina žeminimo faktorių.

Straipsniai 1 reklama

3) Jei jūs bijote „scenų”, susitikite viešoje vietoje tokioje kaip restoranas. Neklaidinkite savo partnerio, paaiškinkite, kad jūs norite „pakalbėti apie jūsų santykius”.

4) Nelaukite „tinkamo laiko.” Padarykite tai tada, kai tik priimsite sprendimą. Laukimas tiktai tęsia neišvengiamybę ir daro ją net sudėtingesnę. Būkite drąsus!

5) Nepadarykite skyrybų reikšminga diena. Pavyzdžiui, nesiskirkite per Kalėdas, Velykas ar jūsų partnerio gimimo dieną. Tai žiauru ir gali jūsų partneriui sugadinti tą dieną daug metų.

6) Būkite tiesus. Nekaltinkite, nesiginčykite ir neatidėliokite.

7) Nesiskirkite palaipsniui! Kai kurie žmonės bijodami kažką prarasti ar saugodami savo partnerio jausmus skiriasi palaipsniui. Pirmiausia jie nutolsta, tada jie pradeda susitikinėti su kitais žmonėmis, tada liaujasi atsakinėti į telefono skambučius ir taip toliau. Tai tik priverčia skausmą tęstis ilgesnį laiką nei yra būtina.

8) Gerbkite savo partnerio jausmus, bet nenusileiskite. Taip pat nežadėkite palaikyti ryšio, pasilikti draugais. Nesakykite, kad galbūt jūs grįšite pas savo partnerį, kai viską apgalvosite. Tai suteikia tuščių vilčių.

9) Neiškraukite savo skausmo ar pykčio ant savo partnerio. Būkite šalti.

10) Nešmeižkite savo buvusiojo, kai tik viskas bus baigta. Atsiminkite posakį „arba gerai, arba nieko”. Skyrybos yra labai sudėtinga patirtis abiems asmenims. Visada atsiminkite, kad kažkada tas asmuo jums buvo ypatingas, todėl su juo ir buvote. Nepriklausomai nuo to, kas lėmė skyrybas, jis vis dar yra tas pats asmuo, kurį jūs sutikote.

Būkite drąsus, užjaučiantis ir teisingas.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *