Prieštaringi, įvairiaspalviai metai. Atsivers nemažos galimybės iškilti, padaryti karjerą. Kita vertus, susidursi su stipria konkurencija, aibe kliūčių. Kartais atrodys, kad tikslas jau ranka pasiekiamas, ir staiga paaiškės, kad iškilo nenumatytų barjerų. Kad ir kaip būtų, privalai veikti net ne itin palankiomis aplinkybėmis. Bandyk naujus kelius, drąsiai ieškok savo vietos po Saule.

Draugystė. Meilė. Jeigu esi įsimylėjusi bendradarbį ar suki romaną su nelaisvu viršininku, neturėsi ramybės visus metus. Kitais atvejais irgi bus visko. Kovo pirma pusė, birželio vidurys, liepos vidurys turėtų atnešti romantiškų vilčių išsipildymų. Liepos pabaiga, rugpjūtis, iš dalies rugsėjis, spalis bus skausmingi. Galimos apgaulės, seksualinis pasinaudojimas. Arba vėl užkibsi ant seno kabliuko – atleisi tave skriaudžiančiam vyrukui ir vėl mėginsi laimę su juo. Būtų geriau, kad nebemaitintum savęs iliuzijomis ir ieškotum tavęs verto partnerio.

Mokslas. Darbas. Darbo norėsi išties neprasto. Kad taip iškart į dideles viršininkes ir kad daug darbščių pavaldinių! Sieksi aukštesnio posto nesivaržydama. Tai nėra blogai. Svarbu, kad nepultum į depresiją nesėkmės atveju, o siekdama tikslo nesiimtum negarbingų priemonių. Mokslai irgi eisis permainingai. Kaip niekad lengva susikompromituoti, jei nusirašinėsi, „pirksi“, naudosies svetimu protu ir darbu. Jei išties esi verta, ir darbe, ir moksle metų pabaigoje skinsi puikius vaisius.

Pinigai. Pirkiniai. Ypač norėsis „pasidaryti“ pinigų nelegaliais būdais. Būk atsargi – šiemet ne kartą grės demaskavimas, taip pat nuostoliai, baudos. Naivumas, patiklumas irgi gali atnešti ilgalaikių rūpesčių. Domins solidumo suteikiantys pirkiniai. Įsigysi klasikinio stiliaus drabužių, stilingų ir gana brangių rankinių, batų. Turbūt taip apsirėdžiusi lengviau save įsivaizduosi didele viršininke ar šiaip lydere. Jei išgali, planuosi įsigyti automobilį. Ir tikrai ne pigiausią.

Dėmesio!!! Kovo pabaigoje, liepą saugokis pavojų sveikatai, traumų, avarijų. Tuo metu gresia ir nemalonumai darbe – gali prisidėti prie avarinių situacijų sukėlimo, klaidų ir „susidirbti“ prieš kolegas, darbdavius. Niekaip neįtiksi vyresniems, autoritetingiems žmonėmis. Liepos pabaigoje neišdykauk vandeny.

Views All Time
Views All Time
1385
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!