Avinas

Statinė deguto. Jis tikrų tikriausias karštakošis – palaukti, kol kitas išsakys savo nuomonę, tiesiog nemoka. Impulsyvus, sprendimus mėgina įgyvendinti tučtuojau. Dažnai tai primena Don Kichoto kovą su vėjo malūnais ar mėginimą galva pramušti sieną, nors durys – vos už poros žingsnių. Tokio priepuolio metu jis negirdi perspėjimo: „Bukas kaip avinas.” Šio ženklo atstovai – vėjavaikiai, mano, kad yra amžinai jauni ir perspektyvūs, visiškai nevertina tradicijų ir papročių. Tačiau visada pripažįsta savo minčių ir samprotavimų vertę. Be to, – jie nepataisomi pagyrūnai.

Šaukštas medaus. Avinas – drąsus, atviras, ryžtingai siekiantis užsibrėžto tikslo ir nesmulkmeniškas žmogus. Paprastai gyvenime jis gauna tai, ko nori.

Jautis

Statinė deguto. Ryškiausias bruožas – lėtumas ir rambumas. Net staiga pakilus uraganui ar prasidėjus žemės drebėjimui, sėda į minkštą fotelį ir ramiai sau kuria evakuacijos planą. Kita vertus, skubantis ar suirzęs, jis panašus į dramblį indų parduotuvėje. Labai konservatyvus ir pastovus. Jei nusprendė pasirinkti kokį nors daiktą, tai dažniausiai – visam gyvenimui. Jei nespėja paskui pašnekovo mintį, tyli arba laikosi savo nuomonės – nors kuolą ant galvos tašyk. Be to, šio ženklo atstovai – tikri pilvo vergai. Jausmai? Pakalbėsime, kai iš lovos atsikelsime. Beje, bus laikas pusryčiauti, o kas kalba pilna burna…

Šaukštas medaus. Tai patikimas, ūkiškas ir stabilus žmogus, moka ir mėgsta rūpintis aplinkiniais.

Dvyniai

Statinė deguto. Tikras vėjo pamušalas. Gali plepėti nesustodamas, savo nuomonės paprastai neturi. Tauškia tai, ką matė, girdėjo. Tarsi žinių radijas. Dažniausiai Dvyniai patys nežino, kas jie tokie: vieną minutę – vienokie, kitą – kitokie. Imasi iš karto kelių darbų, galiausiai visur pavėluoja, nieko nespėja arba viską meta nebaigę, nes tai staiga atsibosta. Palaidūnai. Palaikyti ryšius su keliais priešingos lyties atstovais iš karto – savaime suprantama. Be to, šiuos (ar šias) keičia kaleidoskopiniu greičiu. Įsipareigojimus bei atsakomybę tapatina su žodžiais „pasmaugti”, „nužudyti”, „uždusinti”.

Šaukštas medaus. Dvyniai – protingi ir geranoriški, jiems negaila vertingų patarimų, visada suteiks reikiamos informacijos ar paprasčiausiai pralinksmins.

Vėžys

Statinė deguto. Tikrų tikriausias bailys, o labiausiai bijo savęs. Per keletą sekundžių susikuria šimtą variantų „kas būtų, jei būtų…”. Kas girdėjo apie ryžtingą Vėžį? Šie tai vadina apdairumu. Tikras kaprizų ir inkštimo dėl smulkmenų maišas. Paprastai į savo svaičiojimus įsijaučia taip, kad šie tampa realybe. Tarkime, suserga. Subtilūs despotai – psichologiškai terorizuodami ir manipuliuodami siekia valdyti artimuosius ar pavaldinius. Yra puikūs psichologinių vaidmenų kūrėjai, todėl labai lengva patikėti, kad jie – Šventojo ir Nuskriaustojo hibridas. Sentimentalūs – vos sulaukę 30-ies, pasakoja apie vaikystę, jaunystę, idealizuoja praeitį.

Šaukštas medaus. Vėžiai šeimyniški, rūpestingi ir svetingi. Šalia jų lengva atšilti ir pasijusti reikalingiems bei mylimiems.

Liūtas

Statinė deguto. Pasipūtęs tuščiagarbis pagyrūnas. Labai mėgsta, kai aplinkiniai jį liaupsina. Jei nebus dėmesio centre – ims tiesiog rėkti, kad tik jį pastebėtų. Jei nepadės – išeis ir nesivargins uždaryti durų. Vaidina valdovus, bet iš tikrųjų yra užkietėję egoistai. Pavaldiniai, namiškiai turi paklusniai vykdyti Liūto įsakymus ir visaip skaidrinti jo gyvenimą. Be to, daryti tai entuziastingai. Šio ženklo atstovai mėgsta girtis savimi, savo laimėjimais ir t.t. Todėl aplinkiniai juos dažnai pašiepia, bet Liūtai įsigudrina replikų negirdėti.

Šaukštas medaus. Tai spalvingi ir linksmi žmonės, kompanijos siela, dažnai ir lyderiai. Jie nuoširdžiai stengiasi, kad visi aplinkiniai jaustųsi kaip dvariškiai karaliaus rūmuose per puotą.

Mergelė

Statinė deguto. Irzlūs, kandūs, sarkastiški, mato vien trūkumus ir klaidas. Pirmiausia akcentuoja tai, kas netikslu, neišbaigta, taisytina – kritikai iki kaulų smegenų. Pabendravus su jais ilgiau nei penkias minutes, ima atrodyti, kad pasaulyje nėra ir negali būti nieko šviesaus, o gyvenimas – pilka nuobodybė. Labai smulkmeniški. Atsimena ir visus įvykius, ir kitų klaidas. Maniakiškai rūpinasi švara, asmenine higiena ir sveiku gyvenimo būdu. Skrupulingai laikosi dienotvarkės, todėl jiems sunkiai suvokiamas spontaniškumas, vėlavimas ar etiketo nepaisymas.

Šaukštas medaus. Labai rūpestingi žmonės, dėl savo analitinio proto visada padės rasti išeitį iš sunkiausios padėties ir nepaliks kito bėdoje.

Svarstyklės

Statinė deguto. Tai žmonės, neturintys savo nuomonės. Jie stengiasi niekam nešokti į akis ir vadina tai mandagumu. Dažnai pasirodo kaip neturintys valios ir principų. Susidūrę su menkiausia kliūtimi, priešinasi minimaliai. Šio ženklo atstovai mėgsta malonumus – patinginiauti, pagyventi kitų sąskaita. Vaizdingai kalba apie didingus darbus, tačiau mažai ką nuveikia, nes pritrūksta iniciatyvos ir ryžto. Rengiasi kaip snobai – traktuoja tai kaip gerą skonį. Svarstyklės linkusios meluoti. Ne todėl, kad apgautų kitus – joms tiesiog būdinga pagražinti padėtį.

Šaukštas medaus. Labai meniški žmonės, turintys puikių diplomatinių gebėjimų. Jie gali būti tikri taikos balandžiai ir susipykusiųjų taikytojai.

Skorpionas

Statinė deguto. Eksperimentuotojai sadistai. Panorėję gali bet ką sumalti į miltus, išprovokuoti isteriją. Skorpionai – tikri ironijos bei sarkazmo specialistai. Turi itin kandų liežuvį, puikiai mato aplinkinių silpnybes. Gali ilgai stebėti būsimąją auką ir, progai pasitaikius, įdurti į skaudžiausią vietą. Labai valdingi ir linkę vadovauti, tačiau mėgsta tai daryti pasislėpę už kitų nugarų. Meistriškai rezga intrigas. Jaučia malonumą žarstyti ugnį – irgi kitų rankomis. Patinka ekstremalūs išgyvenimai, sudėtingos psichologinės aplinkybės, jiems labai smagu stebėti, kaip jaučiasi į jas patekę kiti žmonės.

Šaukštas medaus. Vis dėlto tai jautrus ir prieraišus žmogus, kitam gali suteikti daug meilės ir stiprybės. Niekada nepalieka bėdoje tų, kuriuos laiko savo draugais.

Šaulys

Statinė deguto. Egocentriški. Mano, kad pasaulis turi suktis tik apie juos. Šaulių pasitikėjimas savimi bet ką gali išmušti iš vėžių, jų povyza liudija atsainumą kitų nuomonei. Šio ženklo atstovai – apsigimę direktoriai, ir visai nesvarbu, ar eina viršininko pareigas, ar ne. Aplinkiniai jiems – tik paprasčiausi pavaldiniai, baudžiauninkai, turintys žinoti savo vietą. Siekdami tikslo, Šauliai lipa per kitų galvas be jokių skrupulų. Be to, greitai užsiplieskia. Mėgsta anekdotus, supykę plūstasi kaip vežikai ar turgaus bobos. Nuoširdžiai mano, kad dėl tokios pedagoginės veiklos pasaulis taps geresnis, o žmonės dirbs geriau, produktyviau.

Šaukštas medaus. Jie optimistai, uždegantys kitus savo idėjomis. Gali būti dosnūs ir kilnūs. Filosofiškai žvelgia į pasaulį.

Ožiaragis

Statinė deguto. Šio ženklo atstovai garbėtroškos ir užkietėję karjeristai. Kitų žmonių jausmai Ožiaragiams svarbūs tiek, kiek turi įtakos jų pačių darbui. Savo tikslo siekia be skrupulų. Todėl gali būti šalti kaip ledas, lengvai paminti ir savo, ir artimųjų norus, emocijas. Gobšūs. Visą gyvenimą kaupia pinigus, o sandėliuke ar palėpėje – senus daiktus. Patys tai vadina taupumu. Tenkina tik minimalius – ir savo, ir artimųjų – poreikius. Jausmai šio ženklo atstovams neegzistuoja, jie nesivargina aiškintis, ką reiškia bet koks subtilesnis žodis. Jiems svarbiausia nauda, tad galvos „dėl viso kito” tiesiog nekvaršina.

Šaukštas medaus. Tai atsakingi žmonės. Neskuba dalyti pažadų į kairę ir į dešinę, o žodžio visada laikosi.

Vandenis

Statinė deguto. Plevėsos. Vengia bet kokios atsakomybės. Jiems patinka gyventi be rėmų, daryti tik tai, kas malonu. Į pareigas ar visuomenėje priimtas elgesio bei moralės normas spjauna. Šio ženklo atstovai tikri anarchistai.

Su aplinkiniais Vandeniai elgiasi itin atsainiai. Bendrauja kada nori, dingsta ilgam, o kai įsigeidžia – vėl atsiranda. Vadovaujasi tik įkvėpimu. Pažadukai – daug žada, bet beveik nieko neįvykdo. Teisinasi, kad aplinkybės juos „visai netyčia” nunešė kita kryptimi, ir nuoširdžiai stebisi, kai būna nesuprasti.

Šaukštas medaus. Tai originalus ir laisvas žmogus. Vandenis neturi prietarų ir gali priimti kitą žmogų tokį, koks šis yra iš tikrųjų.

Žuvys

Statinė deguto. Bestuburiai. Plaukia pasroviui ir negalvoja, ar tai patinka, ar ne. Dažniausiai šeimos, artimųjų, draugų pasaulėžiūrą priima kaip savo. Linkę bėgti nuo realybės. Vengdami gyvenimo iššūkių ir atsakomybės, gali nukrypti į misticizmą, alkoholizmą, narkomaniją. Mielai grimzta į bet kokį gašlumo liūną ir vadina tai bohema. Slidūs kaip unguriai, išsisukinėja fantastiškai – niekada nesuprasi, ar meluoja, ar sako tiesą. Itin gabūs demagogai ir sukčiai. Tvarkydami reikalus, moka taip paslėpti visus galus, kad tikrosios tiesos sužinoti neįmanoma.

Šaukštas medaus. Tai romantiški ir subtilūs žmonės. Rūpestingi, švelnūs, prieraišūs, visada padeda atsipalaiduoti šalia esančiam žmogui.

Views All Time
Views All Time
23445
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!