Rusijos gynybos ministerijos darbuotojas – apie JAV superginklą

Rusijos Federacijos Gynybos ministerijos anomalių aerokosminių reiškinių mokslinis ekspertas pulkininkas Aleksandras Plaksinas gimė 1956 m. Leningrade. 1979 m. baigė F.Dzeržinskio karo akademiją. Specialybė – karinis geofizikas. Technikos mokslų kandidatas. Nuo 1979 iki 1992 dirbo TSRS Gynybos ministerijos 22-ojo bandomojo mokslo tiriamojo instituto anomalių aerokosminių reiškinių laboratorijoje. Šiuo metu – RF Gynybos ministerijos centrinio aparato darbuotojas.

Aleksandras Plaksinas pasakoja:
– Dokumentinėje Briuso Makabio knygoje “NSO ir FTB” pateikiama, kaip specialiosios tarnybos dezinformavo visuomenę. Visus anomalius reiškinius jos aiškino viena hipoteze: esą tai ateiviai iš kitų planetų. Kurstė isteriją. O paskui spaudoja organizavo kampaniją, kurios tikslas buvo įteigti, kad NSO mokslinis tyrimas – neperspektyvus. Beje, išplatintoje FTB instrukcijoje apie valstybinių tarnybų, tiriančių NSO darbą, rašoma: “Visuomenei skelbti tiktai prasimanymus ir pokštus, o reikšmingus dalykus ir technines detales nutylėti”.
Taip elgtasi siekiant tolimo tikslo. SSRS mokslininkai anomalius reiškinius tyrė nuo 7-ojo dešimtmečio pabaigos. Amerikiečiai susirūpino. Jie startavo ketvirtajame dešimtmetyje. Bijodami būti aplenkti, amerikiečiai ėmė diskredituoti pačią idėją.

Daugelis Amerikos karinio pramoninio komplekso pasiekimų gimė laboratorijose, tiriančiose anomalius reiškinius. Ir jeigu mes nebūtumėm atsisakę šios svarbios temos 9-ojo dešimtmečio pradžioje, amerikiečiai šiandien nebūtų galėję nutraukti taip mums reikalingos priešraketinės gynybos sutarties.

Anomalių reiškinių tyrimas padeda ne tiek ieškoti nežemiškojo proto, kiek kurti naujausias karines technologijas. Amerikiečiai ilgiau už mus dirbo – jie ir grietinėlę nusigriebė. Jau 1954 m. rugpjūčio mėn. JAV karinės oro pajėgos gavo instrukciją 200-2: stebėti ir kaupti pranešimus apie NSO. Nuo 1974 metų JAV veikia anomalių reiškinių ir NSO mokslo tiriamasis centras, turintis specialią antžeminę stotį. Rezultatai akivaizdūs. JAV jau sukūrė superginklą. 1997 m. Aliaskoje ėmė veikti radioelektroninė stotis NAARP, turinti nepaprastai galingą spinduliavimo sistemą. Įsivaizduojate: 180 antenų 13 hektarų plote. Pentagonas tvirtina, kad tai mokslo tiriamoji stotis. Tačiau civiliai mokslininkai į ją neįleidžiami, yra įrodymų, kad tai galingas ginklas, kurio panaudojimo pasekmių net patys kūrėjai neįsivaizduoja. Nes dar nepanaudojo jo visu pajėgumu. Būkštaujama. Įsivaizduokite: įrenginio galingumas – trys su puse milijono vatų. Antenos leidžia sufokusuoti trumpabangį spinduliavimą jonosferoje ir ją įkaitinti iki aukštos temperatūros plazmos. Joje lengvai ištirps raketos, paleistos iš Rusijos teritorijos į JAV. Tuo pačiu sutriks radijo ryšys milžiniškoje teritorijoje. Niekas neįsivaizduoja visų šio “žaisliuko” panaudojimo pasekmių planetos ekologijai. Pats sistemos parengėjas Bernardas Estlundas pripažįsta, kad NAARP pagalba galima pakeisti vėjų kryptį, daryti įtaką klimatui. Specialistai mano, kad galimos nenuspėjamos planetos magnetinio lauko reakcijos, įskaitant net magnetinių polių pasikeitimą. Sausros ir potvyniai, ištisų regionų elektros tinklų avarijos, dešimčių ugnikalnių visame pasaulyje išsiveržimai tuo pačiu metu…Efektas didesnis, negu atominės bombos sprogimas. Su šiuo “žaisliuku” amerikiečiai galėtų per kelerius metus paklupdyti bet kurios valstybės ekonomiką, ir niekas nieko nesuprastų.

Parengta pagal “ Komsomolskaja pravda” (2002-ieji metai, gegužės mėnuo)

Views All Time
Views All Time
3571
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!