Kaip atsipalaiduoti? Nusivilkite švarką, nusiaukite batus, atsekite diržą, atlaisvinkite kaklaraištį. Nusiimkite akinius, jeigu nešiojate. Atsigulkite ir išsitieskite. Ištieskite rankas už galvos ir kiek galima stipriau įtempkite visus raumenis. Po to staigiai meskite rankas atgal prie kūno ir atsipalaiduokite. Iš pradžių užmerktom akim dėmesį sutelkite į kojų pirštų galiukus, atpalaiduokite juos, po to įsivaizduokite, kad visa Jūsų pėda ir blauzdos maloniai panyra į šiltą vandenį ir visi raumenys atsipalaiduoja. Atpalaiduokite liemenį, nugarą, stuburą, pečius, plaštakas, rankas, pirštus. Tegul nusvyra smakras ir atsipalaiduoja kūno raumenys. Kūnas vis sunkėja ir sunkėja, jis suglemba ant kilimo, ir Jūs nebejaučiate jo svorio. Pabūkite šitaip keletą minučių – atsipalaidavimas ir visiška ramybė. Įsivaizduokite, kad Jūs – lengvas debesėlis, plevenantis žydroje padangėje. Po to nebegalvokite apie nieką, bet prievarta nevykite minčių, tegul jos sau slenka. Įsivaizduokite, kad Jūs skendite užmaršty. Pabandykite neatsimerkę vėl pakilti į padangę. Jūs atsipalaidavę kaip debesėlis…

Prieš atsikeldami pasiraivykite ir nusižiovaukite, pasiverskite ant dešiniojo šono, išrieskite nugarą, po to – ant kairiojo šono. Pagulėkite mažumėlę ramiai. Galų gale žiovaudami ir raivydamiesi atsisėskite, pamažu atsistokite. Nesikelkite staigiai.

Kaip Jūs jaučiatės? Puikiausiai pailsėjote. Jei tai darysite kasdien, įveiksite vidinę įtampą ir visuomet įstengsite susidoroti su nerimu. Kas išmoksta atsipalaiduoti, sužino sveiko, laimingo gyvenimo paslaptį.

Views All Time
Views All Time
3936
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!