Nemažai šarlatanų juodina astrologiją

Urusvati žino, kad astrologija taikoma medicinoje ir teismuose. Kai kurių šalių vadovai esant būtinybei pasinaudoja padedančiais astrologijos nurodymais. Atrodytų, kad tie ženklai turėtų padėti astrologijai įsitvirtinti kaip mokslo šakai, bet tikrovėje padėtis labai iškreipta. Vadovai nepripažįsta savo horoskopų, taip pat ir gydytojai bei teisėjai nepasakys, kodėl jie padarė tokias išvadas, taip paniekindami astrologiją. Slaptai priims patarimus, o viešai tyčiosis. Tuo tarpu kaip išmintinga būtų pripažinti šį senovinį mokslą ir įteisinti jo ryšį su naujausiais atradimais.

Daug būtų galima pasiekti atmetus prietarus. Kas gali paneigti, kad astrologija yra mokslas, ar šaipytis iš dangaus kūnų sąveikos? Jau senovėje žmogus jautė ypatingus atmosferinius poveikius.

Atrodytų, kad mokslas tik patvirtina tokius cheminius santykius, bet žmonės bijo, kad nebūtų įtarti būrimu, magija. Jie žino, kad nemažai šarlatanų juodina astrologiją. Bet juk kiekviename moksle nemažai apsišaukėlių, melagių, ir vis tik dėl to niekas neatmeta mokslo.

Straipsniai 1 reklama

Reikia kalbėti visiškai paprastai, kad išjudinti žmonijos sąmonę iš prietarų. Daug gydytojų, vadovų, teisėjų ir įvairiausių miesčionių slapta gerbia astrologiją, tegu jie suranda savyje tvirtybės ir viešai ją pripažįsta, nors kaip galimą bandymą. Tokiu keliu galima pasiekti bendrų aptarimų. Žmonės nori žinoti, bet jiems reikia padėti priartėti prie pažinimo.

Mąstytojas kreipdavo mokinius įveikti draudimus, sukurtus nemokšiškumo. Tegu tokie priesakai gyvena ir šiandien.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *