Kaip nufotografuoti vaiduoklius

Eidami fotografuoti vaiduoklių turite žinoti, kad galite išfotografavę visą juostelę nenufotografuoti nieko, nors ten ir būtų vaiduoklių, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus jei norite gerų rezultatų.

1.Tinka visų rūšių tiek skaitmeniniai, tiek paprasti fotoaparatai.

2.Jei norite gerų rezultatų jums reikia naudoti 400 jautrumo juostelę, ir būtinai naudokite blykstę.

Straipsniai 1 reklama

3.Diena nufotografuoti vaiduoklį labai sunku, todėl geriausia juos fotografuoti naktį.

4.Geriausia vieta vaiduoklių fotografavimui, tai seni namai, seni viešbučiai, senos kapinės, seni kino teatrai, ligoninės, istorinės miesto dalys, mokyklos, tragedijos vietos….ir t.t.

5.Kai fotografuojate vaiduoklius reikia, kad į foną įeitu ir koks medis ar antkapis, pastatas, žmogus ar dar kas nors, žodžiu nereikia fotografuoti erdves.Taip apytikriai galime nustatyti objekto dydi ir pagerinama nuotraukos kokybė.

6.Fotografuokite daug! Fotografuokite viską ir bet ką kad tik būtų su geru fonu. Tada didesnė tikimybė nufotografuoti kokią nors anomaliją.

7.Venkite blizgančių paviršių tokių kaip pvz.: blizgantis antkapis, stiklo šukės..Nes tai gali sukurti vaiduokliškų efektų. Ir NIEKADA nefotografuokite per stiklą !

8.Visada patikrinkite savo fotoaparato objektyvą, nuvalykite jį, nes fotografuojant nešvarus objektyvas gali sukurti nepageidaujamą efektą ar tiesiog pabloginti nuotraukos kokybę.

9.Neuždenkite objektyvo pirštu ar plaukais, nes tai irgi galite palaikyti vaiduokliu.

10.Atkreipkite dėmesį į oro sąlygas: lietus ar sniegas nuotraukoje gali atrodyti visai kaip vortexas ar vaiduoklis.

11.Šaltame ore fotografuojant geriau sulaikyti kvapą, nes iškvėptas šiltas oras nuotraukoje gali atrodyti kais kokia nors anomalija .

12.Kalbėkitės su vaiduokliu: kai įeisite į teritoriją kurioje norite fotografuoti tokia kaip kapinės ar pan. pavaikščiokite ten apie 15min. per tą laiką jūs turite galvoti tik apie gerą, geras mintis (vaiduokliai gali jas perskaityti). Po to laiko pradedat kalbėti:”Labas, mano vardas yra *****,aš atėjau čia tik gerais tikslais, man reikia įrodymų kad po mirties yra pomirtinis pasaulis, todėl ir norėčiau tave ar jus nufotografuoti…(tada fotografuojate kur jaučiate kad jis yra)..Ačiū.” Tada iš lėto traukiatės iš ten link savo mašinos ir paskutinį kartą atsisukę sakote: „Tik tuo atveju jei aš nenufotografavau jūsų padarysiu paskutinę nuotrauką” ir fotografuojate kokius 5 kadrus ir einate iš ten. Dėl didesnės tikimybės jį nufotografuoti galite eidami iš ten net nežiūrėdami atgal padėkite fotoaparatą sau ant peties ir paspauskite mygtuką tai labai geras būdas.

13.NIEKADA nekvieskite, nefotografuokite piktųjų dvasių, jei pajutote ką nors blogo, staiga pakilo vejas, pamatėte ar išgirdote ką nors keisto, tai kuo greičiau palikite tą vietą!

14.Fotografuodami pasikliaukite savo instinktais, nes tik taip galima nufotografuoti vaiduoklį.

15.Geriausias metų laikas fotografuoti vaiduoklius yra nuo spalio iki vasario.

16.NIEKADA neikite fotografuoti vienas(a)!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *