Liepos 20 d. rytą apsaugos darbuotojas Žydrūnas Karoblius peržiūrinėjo naktį filmuotą medžiagą, nes naktį buvo įsijungusi į judesius reaguojanti kamera, bet signalizacija nesuveikė. Joje jis pamatė kažkokią judančią dėmę. Geriau įsižiūrėjęs nustėro – buvo regimi žmogaus kontūrai, akys, nosis, burna.

Vaiduoklis, kiek pastovėjęs prie vienų durų, staiga nusklendė prie kitų ir dingo. Viskas truko kelias sekundes, Tai nutiko 3 val. 52 min.

Kolega matė tą patį, kaip ir parduotuvės direktorė Regina Palubinskienė. Ir kiti parduotuvės darbuotojai matė vaiduoklį, kurio veide buvo įsirėžęs kažkoks siaubas.

Po savaitės, liepos 26 d. kamera vėl užfiksavo keistą vaizdą. Buvo matyti panašus siluetas bei kelis kartus sujudanti tarsi ranka ar skvernas. Vėl nesuveikė jautri signalizacija, kuri yra suveikusi praropojus vorui. Netikima, kad kamera būtų sugedus.

Darbdaviai uždraudė darbuotojams komentuoti, ką jie matė. Direktorė sako, kad kunigo į parduotuvę nekviesianti. O kalbama, kad statybininkai, remontavę tą parduotuvę, buvo radę nemažai kaulų. Gali būti, kad toje vietoje buvo ne tik žydų, bet ir 2 pas. karo palaidojimų – karo metu visas kvartalas sudegė. Beje, parduotuvė yra buvusio žydų kvartalo vietoje.

Views All Time
Views All Time
2698
Views Today
Views Today
1
0 0