Epe “Troja” (Troy) ką tik nusifilmavęs Bradas Pittas (Bredas Pitas) interviu vienam Vokietijos žurnalui pareiškė, kad jo, kaip Holivudo žvaigždės, dienos jau suskaičiuotos. “Nusprendžiau, kad populiariuose kino filmuose vaidinsiu dar ketverius metus”, – televizijai “Movie” sakė 40 metų aktorius.

“Tada ateis nauja karta. Tai natūrali kaita. Žinoma, vaidinsiu ir būdamas 50 metų, tačiau tie vaidmenys bus prastesni ir ne tokie įsimintini”.

B.Pittas teigė dabar mąstantis apie vaikus, kurių norėtų susilaukti su savo 35 metų žmona, JAV televizijos žvaigžde Jennifer Aniston (Dženifer Ansiton), kurią vedė 2000 metais.

“Vis dažniau ir dažniau galvoju apie šeimą”, – pažymėjo aktorius, kurio komentarai buvo išspausdinti Vokietijoje.

B.Pittas taip pat sakė, jog tikisi daugiau laiko skirti savo aistrai – pastatų projektavimui. Kartu su garsiu architektu Franku Gehry (Frenku Gehriu) jis buvo priimtas į komitetą, turintį paruošti žemės ploto šalia Disney (Disnėjaus) koncertų salės Los Andžele panaudojimo planą.

“Kol kas tik mokausi, bet ateityje turėsiu įtakos šio miesto ateičiai, – teigė jis. – Los Andželas yra tikra betono dykuma, neturinti jokios dvasios. Norėčiau įpūsti jam gyvybės. Galbūt šioje srityje prasidės nauja mano karjera”.

Views All Time
Views All Time
256
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!