Kaip malonu juos matyti! Visur visada kartu! Po 1998 metais įvykusių skandalingų skyrybų su Mattu Dillonu Cameron slepia savo asmeninį gyvenimą ir niekam neleidžia į jį nė nosies įkišti. Cameron — tikra slapukė: ketverius metus į apdovanojimus vaikščiojo viena, nors visus tuos metus draugavo su Jaredu.

Tipiška veikla vakare. Jie negyvena kartu, todėl kas vakarą vaikšto vienas pas kitą į svečius. Ir svečiuojasi ilgai ilgai.

Koks dar bendras būdo bruožas, išskyrus slapukavimą, juos sieja. Stilingi, bet patogūs drabužiai: apsmukusios kelnės ir aptemptos berankovės palaidinės. O kam puoštis, jei didžiausias atstumas, kurį jiedu nueina kartu, yra nuo laukujų durų iki sofos svetainėje?

Romantiškiausias pabėgimas iš namų. Vaikštynės gryname ore. Arba piknikas. Arba pasivaikščiojimai su šunimis Ranijano kanjonu (vietelė Holivude, jau praminta šunyčių rojumi).

Vestuvių prognozė. Jaredas kelis kartus siūlė tuoktis, bet Cameron atsisakė: “Man nereikia didelio žiedo ar baltos suknelės santykiams įtvirtinti”.

Lesley Goober

Views All Time
Views All Time
3006
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!