Viešumo nevengianti pora: Naomi Watts ir Heathas Ledgeris

Viešos vietos, kur jie demonstruoja savo karštus santykius. Tolimiausias Hugho Bosso drabužių salono kampas, Los Andželo filmų premjeros bei kiti įvykiai, kur ištiesiamas raudonas kilimas (pvz., MTV apdovanojimai). Be to, jie dažnai pastebimi žinomiausiose Los Andželo kavinėse bei restoranuose, į kuriuos dažniausiai užsuka išalkę glamonių (maistas gali ir palaukti).

Kas juodu supiršo? Heathas, Naomi ir jųdviejų bendras draugas Orlando Bloomas (toks aktoriūkštis, filmuose “Žiedų valdovas” vaidinantis elfą Legolasą) praėjusią vasarą Melburne (Australija) filmavosi mistiniame trileryje “Nedas Keli”. Nenuostabu, kad jiedu susitiko.

Didysis santykių išbandymas. Viešose vietose Naomi ir Heathas vis dar laikosi už rankų, bet stovi kiek atokiau vienas nuo kito. Kodėl jie — tokia populiari pora? Nes yra linkę į ekshibicionizmą: mėgsta būti stebimi minios žioplių. Kai pritrūksta dėmesio, netgi patys rengia viešus vakarėlius. Neseniai porelė į vieną pasimatymą pasikvietė aštuonis savo draugus.

Straipsniai 1 reklama

Ką jie daro, kai jausmai šiek tiek apmalšta. Eina apsipirkti. Neseniai Naomi ir Heathas buvo pastebėti šalia ultramadingos Niujorko “SoHo” parduotuvės. Hmmm… Sunku suprasti, ko jie ten ieškojo: sužadėtuvių žiedų ar naujos vietelės glamonėms.

Lesley Goober

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *