Apie moteris ir pasakas

, ,

Prieš pasikviesdami patikusią damą į namus pasižiūrėti drugelių kolekcijos, išsiaiškinkite, kokias pasakas jūsų pasija skaitė vaikystėje. Juk tiesa, kad žmogaus charakteris formuojasi labai anksti ir skaitytos ar močiutės sektos pasakos irgi turi įtakos. Tik nesitikėkite, kad pabaiga, kaip ir pasakoje, bus laiminga.

Auksaplaukė

Ką tai reiškia? Net jei jos plaukai varno sparno juodumo – mergina blondinė. Ji lengvabūdė, koketiška, nuo jos žvilgsnio išmuša karštis net šalčiausią dieną. Bet! Auksaplaukė niekada nesutiks važiuoti pas jus po romantiškos vakarienės. Ji važiuos namo, nes turi reikalų (draugių, kurioms reikia padėti, tetų, kurias reikia aplankyti, šunį, kurį reikia išvesti…). Jūsų kantrybė seks, bet neskubėkite skirtis.

Kaip ją suvilioti? Auksaplaukė laukia rimtų kandidatų. Jei jūsų galvoje – skersvėjai ir jų artimiausiu metu nesirengiate atsisakyti, rimtų ketinimų galima sugalvoti. Bent jau kitam savaitgaliui. Pavyzdžiui, papasakokit apie laimingai vedusį savo bičiulį (net jei tokių nėra). Pradėkite nuo to, kaip padėjote draugui pasiruošti ir pasipuošti vestuvėms. Jei tokios istorijos nepadės, bala nematė! Supažindinkite merginą su tėvais. Perspėkite iš anksto, liepkite nesivilkti tos peršviečiamos rausvos suknelės su petnešėlėmis, nerūkyti prie stalo ir t.t. Vėliau laikykitės. Vakaras bus sudėtingas, tačiau vertas pastangų.

Pamirškite! Dviprasmiškas užuominas, nepadorius anekdotus ir bohemiškus draugus.

Kas jūsų laukia? Puiki, švelnumo kupina naktis (būkite paruošęs šilkinių paklodžių, smilkalų ir aromatinių aliejų). Auksaplaukė nevaidins nepasiekiamos, tačiau seksas su ja nesuteiks jums naujų pojūčių.

Kitą rytą. Prisiminkite visas gero elgesio pamokas – ji tai įvertins.

Saugokitės! Priprasti prie ramaus, bet garantuoto sekso, prie kino seansų penktadieniais, prie pasivaikščiojimų šeštadieniais ir vizitų pas mamą sekmadieniais. Jei taip nutiko, žinokite, kad išsigelbėti yra tik vienas būdas – tapti viengungiu.

Pelenė

Ką tai reiškia? O reiškia, kad turite hercogo titulą ir užmiesčio rezidenciją. Ar bent jau tikitės greitai tapti diplomatinio korpuso atstovu. Pelenės nuo vaikystės trokšta tapti princesėmis. Kad princui būtų lengviau ją pastebėti, dažniausiai dirba prabangių vyriškų drabužių parduotuvėse ar didelėse tarptautinėse kompanijose. Visada yra labai mielos, bet ne visada nuolankios. Jos atidžiai patikrins jūsų kilmę ir piniginę. Bet nemanykite, kad Pelenė beširdė. Atvirkščiai, ji gera ir labai jautri. Tačiau sudužti gali tik dėl to vienintelio – princo. Kiti gali ir nesivarginti.

Kaip suvilioti? Pasistenkite tapti princu. Bent laikinai. Pagelbės klasika ir akių dūmimas. Matomose vietose atsainiai palikite prabangių daikčiukų, po langais pasistatykite gerą mašiną (viską galite pasiskolinti).

Pamirškite! Pigias užeigas, vargšus giminaičius ir alų (tikrai ne aristokratų gėrimas).

Kas jūsų laukia? Jei pavyko įtikinti Pelenę, kad būtent jūsų jai reikia, patikėkit, apvilti nebūsit. Mylima tetulė išmokė merginą įvairiausių gundymo gudrybių. Ši pabuvo grožio salone, apsivilko puikius nėriniuotus apatinius, išsitepė aromatiniais aliejais ir yra pasirengusi išpildyti visas jūsų užgaidas. Pasijuskite sultonu ir markizu vienu metu. Tikrai nepamiršite nakties su mergina, netikėtai pavirtusia tikra princese.

Kitą rytą. Jei pabudote vienas, nesistebėkite. Tiesiog Pelenė suprato gudrybes ir daugiau su jumis nebendraus. O jei pasiliko, vadinasi, esate tikrų tikriausias princas.

Saugokitės! Pelenės paprastai turi daug piktų giminaičių ir jie gali pareikalauti pusės jūsų karalystės.

Coliukė

Ką tai reiškia? Nemanykite, kad visos Coliukės rengiasi vaikiškų drabužių skyriuje. Jos tokiomis vadinamos ne dėl mažo ūgio, o dėl polinkio į permainas. Coliukė (jei pamenate siužetą) nuolat ieško pati savęs. Mergina puikiai prisimena vaikystę, vienišą mamą ir šios klaidų tikrai nenori kartoti. Coliukei reikia jaukių namų, šilumos. Deja, sutikti partneriai dažniausiai nori tik viena – sekso. Jūs, regis, – ne išimtis.

Kaip suvilioti? Nėra nieko paprasčiau. Coliukės iš prigimties labai naivios ir paprastos. Jos labai vertina menkiausius dėmesio ženklus, mat to labai trūko vaikystėje. Pakvieskite merginą į sodybą kaime. Užkurkite židinį, pašildykite vyno, apgaubkite šiltu pledu – ji greit pamirš baisią kurmio olą ir šlykščias varles.

Pamirškite! Spontanišką seksą, orgijas. Iš jūsų laukiama švelnumo, šilumos, supratimo. Ir kantrybės.

Kas jūsų laukia? Coliukės labai drovios ir nedrąsios, todėl iniciatyvos iš jų nesitikėkite. Imkitės jos patys, priešingu atveju, bus liūdna.

Kitą rytą. Arba, tik pramerkęs akis, bėkite kuo toliau, arba likite, ir viskas bus gerai – Coliukės puikios žmonos.

Saugokitės! Coliukės nėra kerštingos, pavydžios ar karštakošės. Jos tyliai ateina ir nebeišeina, kol neišvarai. Saugokitės savo paties sąžinės graužimo! Nuskriausti šią mergaitę yra tas pats kaip atimti iš vaiko saldainį.

Miegančioji gražuolė

Ką tai reiškia? Ši gražuolė, kaip žinoma, miega pilyje, kurioje šimtus metų nieko nevyksta. Tačiau iš tikrųjų ji gali pasirodyti esanti energingiausia būtybė iš visų sutiktų. Beje, pažadinti merginą ne lengviau nei pasakoje. Teks brautis per tankias vaikiškų baimių džiungles, lipti į nepasiekiamas profesinių aukštumų sienas, bristi per buitinių rūpesčių liūnus. Savo noru Miegančioji gražuolė šių kliūčių neatsisakys.

Kaip ją suvilioti? Net pačios tvirčiausios sienos galų gale pasiduoda. Jei esate tikrai sužavėtas šia šalta (dėl ilgo miegojimo) gražuole, pirmyn! Išsklaidykite tokių pat apsnūdusių draugių būrelį, atsikratykite jos gerbėjų. Nepatingėkite paskambinti, pasitikti grįžtančios iš darbo, tarsi atsitiktinai susitikti pas bendrus pažįstamus. Jei gražuolė atlaikys tokį spaudimą bent dvi savaites, manykite, kad pusė darbo jau padaryta.

Pamirškite! Kad Miegančioji gražuolė pabudusi neišsigąstų nevalyvo valkatos, privalote nebūti apšepęs, pamiršti numintus batus ir nutrintą striukę. Pasiruoškite pasirodyti tinkamas Jos Didenybei.

Kas jūsų laukia? Jei pasiseks, turėsite pačią gražiausią merginą. Naivi ir nekalta (jei pamiršime kelias jaunystės klaidas), drovi ir ilgai nepasiekiama. Tačiau kuo toliau, tuo švelnumo bus daugiau, o nekaltumo – mažiau.

Kitą rytą. Jei pasirodė, kad ji ne tokia graži, kokios tikėjotės, nesistebėkit. Sunkiai pasiekiamas daiktas visada atrodo gražesnis. O jei tokia ir yra, neškite kavą į lovą ir užsakykite gėlių.

Saugokitės! Nuodingų jos prieraišumo spyglių. Pažadinti buvo nelengva, bet dar sunkiau užmigdyti budrumą. Dabar ji mano, kad esate likimo skirtas, o su tokiu įsitikinimu kovoti ne lengviau nei su smaugliu.

Parengė Egidijus Andrejaitis

Views All Time
Views All Time
2774
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

87 − = 79