Vandens kokybė

TV, žiniasklaida, viskas, per ką galima teikti informaciją – koduoja žmonių sąmonę. Spaudoje pasipila straipsniai, kurie neša jų užsakovams pelną: vanduo užterštas, miršta vaikai, susirgsite, uždarykite šulinius, uždrauskite šaltinius… ir nemąstantys žmonės… paklūsta.

Gamta – mūsų motina, kuri vis dar yra su mumis, ir mes galime į ją panirti: nuėję prie jūros, į mišką, pasinėrę į ežerą, ir atsigėrę vandens. Tačiau… gamtos, natūralius miško kvapus mums siūloma pakeisti smilkalais, bėgiojimą gamtoje – treniruoklių staklėmis, sveiką gyvenimo būdą – papildais, o vienintelį dar gelbstantį gamtos stebuklą – vandenį, siūlo pakeisti mirusiu vandeniu buteliuose, arba jį luošinti filtrais!!!

Bet žmonės intuityviai jaučia, kad tuose buteliuose vanduo kažkoks ne toks, nuo jo neatsigeri, o užsikiši. Jie kasasi šulinius, važiuoja vandens į šaltinius ir geria jį, atsigaudami, jaunėdami, vėl susiliedami su Gamta, vienintele dar likusią galimybe atsigauti nuo dirbtinumo.

Straipsniai 1 reklama

Tačiau tie, kurie mano esą protingesni už paprastus žmones, jie negali šito leisti, nes kas tada pirks marketinguose tą skystalą buteliuose?

Sąžinės spekuliantai. Jiems priklauso visa TV, žiniasklaida, viskas, per ką galima diegti informaciją. Ir jie griebiasi žmonių kodavimo. Spaudoje pasipila straipsniai: vanduo užterštas, miršta vaikai, susirgsite, uždaryti šulinius, uždrausti šaltinius… ir nemąstantys žmonės… paklūsta.

Žmonės ima bijoti, kad nuo gimimo geriamas tėviškės vanduo gali jiems pakenkti, jie bijo to, kas jiems peršama, nes jie nežino tiesos, nes jos niekas nerodo.

Sveikatos apsauga tiria natūralų gamtos vandenį ir randa jame … neatitikimą jų pačių sukurtoms normoms!!! Tačiau sveikatos apsauga nieko nesako apie tą vandenį, kurį masiškai platina kaip sveiką maisto prekę: alų, degtinę, vyną, nuo kurio jau gimsta tūkstančiai debilų!!! Didėja nusigėrusių savižudžių, jie nedraudžia prekybos tikrais nuodais!!! Jie nešaukia žmonėms apie vaisvandenius, kuriuose iš vis nėra nieko sveiko ir naudingo. Tačiau jie tiria šulinius ir ieško ligų priežasčių … šuliny.

Vandens tikrintojams nė motais, kad žmonės geria dešimtmečiais vandenį iš šulinio ir yra sveiki, nes veda SVEIKĄ GYVENIMO būdą ir aplamai neserga. Jie pajungia savo birkeles ir matuoklius ir randa „mirtinai” kenkiantį vandenį, kurį žada uždrausti, kad galėtų parduoti savo filtrus ir mirusį vandenį.

… vykdytojai tik dirba savo darbą… lyg akli įrankiai kartoja išmoktą mantrą: kaip kenkia kaimiečiams šulinio vanduo…

Och, jau tie mokslus baigę žmonės… jie tokie apgailėtini, nes jiems nedėstoma išmintis, ir viską apie save jie „sužino” tik iš kitų žmonių mokslinių tyrimų. Gal todėl jie atvirai programuoja žmones ligoms, plaukų nuslinkimams ir visoms baisybėms nuo vandens, o iš tikro baisiausia, kad užprogramuoti žmonės suserga, o tada anie sako: va, sakėme jums…

Žmonės! Saugokite savo šaltinius, šulinius, vandens telkinį nuo „mokslų ir tyrimų įrodytojų”, nes tai paskutinis dalykas, ką jūs turite savo sveikatai palaikyti. Žinokite, kad vandens informacinį kodą jokie filtrai neišvalo, ir tai yra mokslo įrodyta. Vanduo nuskaito informaciją ir ją savyje išlaiko, nors jokie cheminiai rodikliai to nerodo!!!

Pažiūrėkite filmą, esantį apačioje straipsnio. Tokių filmų, kuriuose kalba viso pasaulio mokslininkai, yra ne vienas.

O šie mokslininkai, kurie dirbo šiame filme, jie ką, iš kitos planetos? O gal jie tyrė Marso vandenį?
Jus mulkina kiekvieną dieną TV, ir visais kitais įmanomais būdais, bet ne visus, tik tuos, kurie leidžia save mulkinti. Jeigu šis filmas yra kam nors nesąmonė, tai todėl, kad jo galvoje jau nėra … sąmonės. Pamąstykite. Be to, gi jūs galite vandens galia įsitikinti bet kada, imkite ir pasidomėkite, kaip vandeniu gydoma.

Tags:

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]