Nemokami šulinio vandens tyrimai

Palangoje esanti įmonė „Eko vandenys”, nemokamai atlieka šulinio vandens tyrimus. Taigi, pasisekė ir man išsitirti savo, nuostabiai skanų, šeimos sveikatos ir geros nuotaikos šaltinį – šulinio vandenį.

Pastaba: šis straipsnelis parengtas linksma forma, atkuriant buvusį pokalbį kiek įmanoma tiksliau, bet neiškreipiant faktų.

Atvažiavęs vaikinukas, su akinukais ir dvejais „čimodanais” su mini laboratorijom, pristatė įmonę, kurią jis atstovauja, esančią Palangoje – įmonė „Eko vandenys”. Šį įmonė nemokamai atlieka šulinio vandens tyrimus. Taigi, pasisekė ir man išsitirti savo, nuostabiai skanų, šeimos sveikatos ir geros nuotaikos šaltinį, šulinio vandenį.

Straipsniai 1 reklama

…jis iškart papasakojo, kad pasirodo, pasaulyje yra tik 1% geriamo vandens. Ir jo randama šiaurėje, kur ledynai.

Paklausiau: „bet gi laukiniai gyvūnai geria vandenį iš pelkių, upių, ežerų ir neserga”. Man atsakė, kad nežino, apie šitai duomenų neturi.

Ir prasidėjo gąsdinimai

1. Nuodingos medžiagos nusėda organizme ir taip apsunkina virškinimą, sukelia ligas ir t.t. „Tai organizmas nesivalo?”- paklausiau. „Ne, organizmas nesivalo.” – atsakė.

2. Kai mes – visa šeima paaiškinome, kad mūsų vanduo – skanus, ir jį gerdami jaučiamės puikiai, laboratorininkas pasakė, kad visi simptomai pasireikš senatvėje.
Replika: „pasirodo, visos senatvės ligos tik nuo šulinio vandens?…”

3. Papasakojo apie vandenį, jog apskritai šulinių ir kitas paviršinis vanduo susidaro iš kalkių, geležies, vandens (h2o) ir dirbtinų teršalų, chemikalų, pesticidų, fekalijų ir kitais. O vanduo organizmui reikalingas tik papildyti skysčius, kai jų sumažėja.
Replika: „pasirodo, natūraliame gamtos vandenyje gyvybės ir mineralų nėra, naujausi mokslininkų tyrimai yra kvailystės…”

5. Teigia, kad „šią dieną vanduo užterštas, nes dabar padidėjo tarša, rusų laikais nebuvo plastmasinių maišelių gi, ar ne?”- atsakė, kai paklausiau, kuo gi ši diena tokia ypatinga.”

6.
a) Teigia, kad šulinyje esantis vanduo yra praktiškai tas pats, kaip ir 5 kilometrų spindulio teritorijoje!
Replika „reiškia už 3 km nuo čia esantis vanduo yra toks pat, kaip ir toje 5 km teritorijoje esančioje už 3 km nuo čia. O tai reiškia, kad dar šiek tiek toliau vanduo irgi tas pats. O tai reiškia, kad visas vanduo, kur bebūtų, yra tas pats. Išvada: nusišlapinai Palangoje – Klaipėdos kraštas skęsta šlapime.”

b) Aišku, priklauso nuo to, kokie kanaliukai po žeme, kokia yra tos žemės struktūra. Replika: „Taigi būtinai visada tikrinkite, ar kas už 5 km nesisioja pakrūmiais, nes kas žino, gal jis sisioja ant kokio kanaliuko, kuris teka tiesiai į jūsų šulinį.”

7. Sako, nuo šulinio vandens gali numirti vaikas!
Replika: „Niekas taip nepavojingas vaikui, kaip būtent šulinio vanduo, iš kurio visą gyvenimą gėrėte vandenį jūs ir visa šeima!”

Ir žinoma, pagaliau sulaukėm, visų svarbiausia, po viso to, kai tiek prigąsdino, kai visi aplink tik miršta, sensta nuo šulinio vandens… „aišku, jeigu jūs labai norite. BET! Jūs tikrai turite norėti! Mes jums pasiūlysime kažkokį tai sprendimą, kaip išvalyti vandenį.”

Replika „Fiu! Jau maniau, propaguodamas sveiką gyvenimo būdą, mirsiu nuo šulinio vandens…tokia gėda…”

Vandens tyrimai

Patikrino vandens iš krano užteršimo lygį, ir aparačiukas parodė 341 skaičių. Virto vandens skaičiukas 407. O per jų mini laboratoriją išvalyto vandens tarša 0,08!

Taip pat paaiškino, kad populiarieji „Brita” filtrai, šį 341 vandenį išvalytų tik iki ~320. O va jų filtras išvalo iki 0,10.

Įmonės siūlomi vandens filtrai namams

Namie galima įdiegti filtrą, kuris kainuoja apie 3500 litų. Jis valys vandenį iki ~0,10 taršos koncentracijos. Taip pat yra ir filtras, ir mineralizatorius viename. T.y. tiesiai iš kranelio galėsite gerti vandenį su mineralais, tokį, kaip parduotuvėje buteliukuose (akimirksniui atvertė puslapį, papkėje, kuriame parodė parašyta „…žmogaus organizmui būtiniausi, gyvybiškai reikalingi mineralai.”) Bet paaiškino: žmogus šiuos mineralus gauna su maistu. „Tai valgyt nebereikės?”- paklausiau. Atsakė: – „Čia, jei žmonės nori gerti skanų vandenį. „
„O kas čia per mineralai?”. „Tai mineralai, gaminami Amerikoje, nežinau kokiu būdu, ir jie energetiškai įdiegiami į filtrą.

Replika: pagalvojau: „magija.”.

Taigi, norintys savo namie gali turėti vieną kraną su neskaniu ir nešvariu vandeniu, antras kranas būtų su neskaniu ir švariu vandeniu, ir trečias – su švariu ir skaniu vandeniu.

Autoriaus baigiamasis žodis

Šioje vietoje noriu papasakoti truputį savo informacijos. Pats vedu sveiką gyvenimo būdą, nevartoju mėsos, jokių gyvulinės kilmės produktų, pieno produktų, nevartoju vaistų, papildų ir jaučiuosi puikiai visais metų laikais. Domiuosi moksliniais tyrimais apie žmogaus sveikatą. Ir teigiu, jog pagrindinė organizmui svarbiausia vandens dalis yra jo molekulinė struktūra, arba Gyvybė, esanti vandenyje. Apie tai yra sukurtas dokumentinis filmas „Vanduo” (rus. „Voda”). Taip pat teigiu, kad organizmas turi funkciją pats save gydyti ir nuolatos valytis. Organizmas su sveiku gamtos vandeniu gauna ir mineralų, ir gyvybinės energijos. Jei organizmas užsiteršęs nuo netinkamo maisto, jam vanduo reikalingas ir valymuisi. Bet valgant tik gyvą, neapdorotą, augalinį maistą, organizmas gerti prašo tik gerai paprakaitavus.

O šių tyrimų tikslas yra įbauginti žmones atsisakyti natūralaus, begalinio ir nepriklausomo vandens šaltinio. Uždėti mokestį Gamtos vandeniui.

Tags:

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]