Kas gi tie berniukai ir mergaitės, užtvindę gatves juodai rožine beprotybe? Emo mada – keista gatvės mados kryptis, gimusi, kaip tai dažnai atsitinka, iš muzikinio žanro. Emo jau seniai pavergė jaunuolius, nieko bendro neturinčius su emotional rock muzika, jiems tiesiog patiko kedai rausvais raišteliais ir suplėšytos pėdkelnės.

Tikrieji emo vadina tokius „pozuotojais“ arba fake’ais, keiksnodami juos už nepakankamą pagarbą savo kultūrai. Bet tai visai natūralus procesas. Niekas neprivers mūsų išmokti atmintinai visų grupės „Kiss“ dainų žodžių prieš pasirodant mieste su odine striuke.

Nesigilindami į nereikalingas smulkmenas, pasakykime tik tiek, kad emo arba ymo save vadina jaunimas, teikiantis didelę reikšmę savo emociniams išgyvenimams, o emo muzikos šaknys slypi 80-ųjų hardroke.

Kas tai? Na, kad suprastum, kas patinka emo, reikėtų paklausyti ko nors iš „Fall Out Boy“, „The Used“, „Panic! At The Disco“, „My Chemical Romance“, „Saosin“ ir t.t.

Tačiau jei apnuoginti nervai ir grynos emocijos, lydimos gitaros ritmų nepadarė tau jokio įspūdžio, o noras persipjauti venas tave aplanko ne dažniau nei kartą ar du per metus, vis tiek gali būti, kad užsimanysi pasiskolinti iš emo stiliaus keletą gerų idėjų. Taigi koks yra emo stilius?

Šukuosena

Tikras emo: tiesūs, dažniausiai juodi plaukai, kreivi prilaižyti kirpčiai, dengiantys pusę kaktos, o pakaušyje plaukai pakelti ir suvelti. Plaukai gali būti ir ne juodi, tačiau dalis sruogų bus nudažytos juoda arba rožine spalvomis.

Kaip tuo pasinaudoti: juodi plaukai tinka daugeliui, o griežti kirpčiai visada atrodo stilingai.

Makiažas

Tikras emo: išbalintas veidas, blyškios lūpos ir labai ryškiai apibrėžtos akys. Kartais emopiešia ant veidų juodus „nutekėjimus“, tarsi nuo ašarų būtų nubėgęs tušas, arba piešia juodu pieštuku ašarėles. Nagai lakuojami juodai. Vaikinų – taip pat.

Kaip tuo pasinaudoti: labai susižavėti tuo nereikėtų, tačiau blyški oda ir tik akių paryškinimas atrodo labai aristokratiškai.

Pirsingas

Tikras emo: pirsingas – neatskiriama tikrojo emo įvaizdžio dalis. Pirsingas ant lūpų ir šiaip bet kurioje veido vietoje.

Kaip tuo pasinaudoti: saikingai

Avalynė

Tikras emo: jie ištikimi savo mėgstamom firmom: avi „Converse“ ir „Vans“. Kedai pageidautina kad būtų juodi arba juodai baltai languoti. Galbūt su rausvais raišteliais.

Kaip tuo pasinaudoti: druskos ir pipirų pagal skonį. Tai yra, pati savaime tokia avalynė yra gana neutrali ir gali tikti prie įvairaus stiliaus.

Drabužiai

Tikras emo: aptempti tamsios spalvos džinsai, kokiais dviem dydžiais per maži marškinėliai marškinėliai, ant kurių pavaizduoti animacinių filmų herojai arba roko grupių pavadinimai. Visi drabužiai apgludę. Megztiniai V formos iškirpte su rombeliais. Dryžuoti ir languoti daiktai.

Pagrindinės emo spalvos – juoda, balta, raudona ir rožinė.

Kaip tai panaudoti: marškinėliai su aplikacijomis – tikrai madinga. Juostelės ir langeliai – sezono hitas. Skinny – niekada nebuvo išėję iš mados. Kaip visa tai derinti – skonio reikalas.

Aksesuarai

Tikras emo: rankinės per petį su animacinių filmų herojų atvaizdais. Diržai su kniedėmis, geriausia baltos spalvos, grandinės.

Labai svarbi įvaizdžio dalis yra akiniai stambiais raginiais ar bent jau šiaip tamsiais rėmeliais. Ant kaklo nešiojamos „arafatkės“: juodai baltos arba raudonai baltos. Ir, be abejo, ženkliukai.

Languoti, su žvaigždutėmis, su širdelėmis arba paprasčiausiai skelbiantys tiems, kas dar nesusiprato, kad jų nešiotojas yra ne kas kitas, o emo. Ženklelius galima segti kur tik nori – ant skarelės, rankinės, džinsų ar net batų. Ant emo rankų dažnai galima išvysti apyrankes, dengiančias randus. Juk kiekvienas save gerbiantis emo privalo turėti polinkį į savižudybę. O gal jiems tiesiog norisi, kad jūs taip apie juos galvotumėte?

Kaip tai panaudoti: šiaip jau emo aksesuarai atspindi jų jauną amžių, tad jei esi jau baigęs mokyklą, tai vertėtų apsistoti ties kuo nors solidesniu.

Jei tau kažkuo patiko emo stilius, tai žinok, kad madingų drabužių rasi ne tik firminėse emo parduotuvėse, bet ir bet kokiose madingų drabužių, ypač nebrangių ir skirtų jaunimui, parduotuvėse.

Views All Time
Views All Time
7476
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!