Švedijos Tautinis Demokratinis jaunimas kreipėsi į Lietuvos žmones, įspėdamas apie pavojus, kylančius dėl homoseksualų paradų. „Mes norėtume paaiškinti, kad Birgitta Ohlsson nekalba visų Švedijos žmonių vardu. Birgitta priklauso nedidelei ekstremalių liberalų grupei, kuri kovoja dėl vis labiau ir labiau degeneravusios Europos. Deja, ši maža liberalų grupė Švedijoje turi labai daug galių. Savo nuopuolį jie nori išplatinti aplink po pasaulį. Ir tai – ne vien švediškas fenomenas. Visoje Europoje yra stiprių jėgų, norinčių sunaikinti Europą. Tačiau, kaip ir visoje Vakarų Europoje, Švedijoje tam yra priešinamasi. Mes nemanome, kad perversijų vieta yra gatvėse. Be to, mes remiame tradicines šeimas, kurios yra visuomenės pagrindas.

Praėjusią savaitę Peru apie 55 000 žmonių Limoje, Arequipa el Corso ir Piura demonstravo prieš abortus sukeliančias tabletes “rytas po” (ekstrinę kontracepciją). Peru žiniasklaida ignoravo ir, pasak organizatorių, pranešė tik apie “šimto“ žmonių protestą. Žmonės protestavo prieš Peru Sveikatos ministro Oscar Ugarte sprendimą tiekti ekstrinę kontracepciją, nepaisant priešingo Aukščiausio teismo nutarimo praėjusiais metais. Limos kardinolas arkivyskupas Juan Luis Cipriani neseniai sakė, kad Ugarte privalo “go home” kadangi “ministras, kuris pašvenčia save tablečių, kurios žudo embrionus platinimui, nėra sveikatos ministras.“ 

„Europai, kuri mus nori supūdyti, – špygą, o vaikams – diržą!“ Tokiu šūkiu vakar Seimas atmetė siūlymą įstatymu uždrausti lietuviams mušti savo vaikus. Iki šiol galiojusiame Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatyme nebuvo aiškiai ir konkrečiai uždrausta auklėjant mušti vaikus. Pataisą, numatančią tokį draudimą, buvo pasiūliusi „tvarkietė“ Ona Valiukevičiūtė. Bet kokios fizinės bausmės vaikams uždraustos Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Nyderlanduose, Islandijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Italijoje, Ukrainoje, Kipre, Izraelyje, Venesueloje, Čilėje, Naujojoje Zelandijoje. (P.S. Iš daugiau nei 200 valstybių). (“Lietuvos rytas”).

JAV Gynybos departamento tyrimas parodė, kad kariuomenėje lytinių užpuolimų padaugėjo 11 proc.. Iš jų 7 proc. buvo atlikti vyro prieš vyrą ir 87 proc. vyrai puolė moteris.

Lenkijo instituto apklausa parodė, kad 79 proc. lenkų yra prieš tos pačios lyties “santuokų“ legalizavimą. 93 proc. buvo prieš vaikų įvaikinimą homoseksualų poroms.  

Protesto laišką prieš 7-mečių sekso pamokas “Sunday Telegraph” laikraščiui pasirašė 640 žmonių. Tarp jų – katalikų vyskupai, kunigai, universitetų profesoriai, gydytojai. Jie rašo, kad 7-erių metų vaikus mokyti lytinių santykių yra per anksti.

Škotijos Glazgo mieste krikščionių gatvių pamokslininkas 47-erių metų amerikietis Shawn Holes už pasisakymą prieš sodomiją buvo nubaustas 1 tūkstančio svarų sterlingų bauda. Kažkas iš klausytojų jo paklausė, ką jis galvoja apie homoseksualus. Šis atsakė, kad “homoseksualai užsitarnauja Dievo pykčio, kaip ir visi kiti nusidėjėliai ir pateks į vietą, vadinamą pragaru.“ Du iš minios pakvietė policiją ir Šonas buvo areštuotas. Praleidęs naktį kalėjime, jis kitą dieną buvo teisiamas už neapykantos kurstymą prieš homoseksualus, motyvuotais  “religiniais samprotavimais.“ Vietos krikščionių bendruomenė padėjo pamokslininkui sumokėti baudą, rašo britų laikraštis Daily mail. Įdomu, kad Šono ginti stojo gėjų teisių aktyvistas Peter Tatchell, kuris teismo sprendimą pavadino neteisingu. “Lygiai taip, kaip kai kurie turi teisę kritikuoti religiją, taip ir tikintieji turi turėti teisę kritikuoti homoseksualus. Tik prievartos skatinimas turi būti baudžiamas,“ sakė jis.

Italijos vyskupų konferencijos vadovas kardinolas Angelo Bagnasco praėjusią savaitę Italijos rinkėjams sakė, kad  aukščiausia žmogaus teisė yra teisė į gyvenimą ir visos kitos politinės nuomonės turi būti jai palenktos. Kardinolas kalbėjo: “begalinis aborto nusikaltimas visose jo formose yra nederybinis dalykas, į kurį katalikai turi atsižvelgti artėjančiuose rinkimuose.“ Kardinolas sakė apie vertybių hierarchiją, kurie sudaro pagrindą nepajudinamų politinių ir socialinių principų: žmogaus asmens orumą, gyvybės gynimą nuo prasidėjimo momento iki natūralios mirties, religijos laisvės ir švietimo laisvės ir šeimos pamatą, paremtą santuoka tarp vyro ir moters. Bažnyčios vadovai susirūpino buvusios Europos parlamentarės Emma Bonino politine platforma, kuri karingai nusistačiusi prieš krikščionybę ir kuri kandidatuoja Lazio regione, į kurį įeina ir Roma. Ji pasisako už abortus, eutanaziją, homoseksualizmą ir antiklerikalizmą. Nepaisant to, jos palaikymas tarp katalikų pasauliečių auga.  

Ryga. Didįjį Penktadienį Rygoje Kryžiaus kelią 5 kartą eis ekumenine dvasia. 12 val. nuo Šv. Jokūbo katedros pradės kardinolas Janis Pujats ir baigs prie Domo aikštės 14 val. liuteronų arkivyskupas Janis Vanags. Viena iš stočių bus Laisvės paminklas.

Londonas. Britanijos generalinė formacijos taryba išleido naują instrukciją, pagal kurią vaistininkai pagal religinius įsitikinimus galės nepardavinėt kontraceptinių priemonių.

„Nei Briuselis, nei mistiškoji Europa man neįrodys, kad analinė anga iš prigimties tinka lytiniam aktui, nes kai kam ta anga, kiek iš gydytojų žinau, paskui pradeda neišlaikyti to, kam ji prigimties skirta“, – sako kunigas Jonas Varkala.

Views All Time
Views All Time
1663
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!