Baikeris – gerietis. Blogas baikeris – retas reiškinys ir dažniausiai sutinkamas amerikiečių filmuose. Gero baikerio sveika fizionomijos spalva ir geras motociklas. Blogas baikeris taip pat turi gerą motociklą ir vešlią veido augmeniją. Jeigu pas baikerį didelis pilvas, tai jis rūpinasi drėgmės palaikymu savo kūne ir tam reguliariai vartoja alų , o jei baikeris liesas ir jį apspitę trys gražuolės – tai Miki Rurkas.

Visi gamtos bei kiti dėsniai paneigia galimybę aptikti baikerį be motociklo (suprask – baikeris be pirdos – ne baikeris).

Gerai ir gausiai ištatuiruotas baikeris gali atnešti nemenką pelną Tatu prezentacinių renginių metu.
Dažniausiai skiriami du baikerių tipai: rytiniai ir naktiniai. Naktiniai baikeriai paprastai būna sukalbami, linksmi ir mielai sutinka išgerti. Rytiniai baikeriai – pikti ir užtinę. Tai tie patys naktiniai baikeriai, grįžtantys namo.

Baikerio namas – tai didelis garažas ant daugiaaukščio stogo, į kurį jis atvažiuoja savo motociklu. Bet tai netiesa.

Remiantis statistiniais duomenimis, galima teigti, kad baikeris vidutiniškai per metus sudaužo 2 motociklus, 17,5 snukių , 3 merginų širdis ir 786 butelius nuo alaus (alaus, manau, išgeria žymiau daugiau, bent jau LT baikeriai. vertėjo pastaba.). Sumanus baikeris gali jūsų konkurento kapitalą paleisti vėjais ištaškydamas jo kaboką per 2 valandas ir 18 minučių. Du baikeriai ištuštins ir paleis šipuliais didelį restoraną per 3 valandas ir 33 minutes. Baikerių minia tolygi 5 kilogramams trotilo, todėl taikiais tikslais neverta tuo piktnaudžiauti.

Be “baikerio paprastojo”, kartais sutinkamas “baikeris paauglys”, kitaip dar vadinamas “rokeris š.ū.d.malys”. Dažniausiai juos galima aptikti Rusijos centrinėje dalyje, didesniuose miestuose. Važinėja jie po miestą nuo 22.00 iki 5.00 val. ryto, kaip taisyklė ant motociklo “Voschod” be duslintuvo. Tai nykstanti baikerių rūšis. Į raudonąją knygą neįtraukta.

Centrinėje Rusijos dalyje galima sutikti ir “bulvinį baikerį”. Aktyvūs dažniausiai būna iš pat ryto. Jų amžių galima nuspėti pagal bulvių maišų kiekį motociklo lopšyje. Suaugę atstovai paprastai keliauja motociklu “Ural”, lopšyje veždami nuo 5 iki 7 maišų bulvių.

Atskirti baikerį nuo motociklininko praktiškai neįmanoma. Kartais tai pavyksta tik baro ir panų pagalba. Dirbtinai persodinus baikerį į automobilį, jis greitai kvankteli ir suserga klaustrofobija. Retais atvejais įmanomas baikerio dirbtinas persodinimas į automobilį su vairu dešinėje pusėje, nes, kadangi bėgius jis junginėja kaire koja, tai, pakankamai pasitreniravus, turėtų išmokti tai daryti ir automobilyje.

Baikeris, persodintas ant sportinės britvos, mutuoja iki sportininko, praranda sugebėjimą atsitiesti ir vartoti alų būtinais organizmui kiekiais. Įtakos ir didelio susidomėjimo mokslui nesudaro.

Baikerio lytinis kontaktas įvyksta spontaniškai ir nekontroliuojamai dažnai. Susidomėjimą sukelia įspūdingų formų moteriškos giminės atstovės. Verbavimo procesas dažniausiai prasideda pasiūlymu “pasibarškinti” su tolesniais aktyviais veiksmais. Vestuviniai – ritualiniai šokiai nepraktikuojami. “Baikeris paprastasis” šeimą sukuria retai, nes nelaisvėje beveik nesidaugina. Baikerio šeimą sudaro trys asmenys: baikeris, baikas ir žmona. Kartais dar pasitaiko ir mechanikas.

Įprastomis sąlygomis baikeris nėra agresyvus, todėl sutikę jį nepulkite į paniką. Mikliai pakelkite rankas į viršų, pasisukite į jį nugara ir pasilenkite 45 – 50 laipsnių kampu. Sulaukę būtino skrydžiui spyrio į užpakalį, skriskite ramiai, neviršydami 60 km/h greičio. Skrydžio atstumas priklausys nuo jūsų kompleksijos ir neturi būti mažesnis 15 metrų. Priešingu atveju jūs atsidursite antrojo spyrio veikimo zonoje. Nusileidę ant žemės nejudėkite 3 minutes. Bandykite perteikti krūmo formą, po to staigių judesių pagalba, besivartydami ant žemės, pasišalinkite iš teritorijos. Judėti reikia trumpais perbėgimais, į priešingą nuo baikerio pusę, apgaunant jo budrumą garsiais ir skambiais bei taikiais šūkiais.

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą galime apibendrindami teigti, kad iš principo baikeris būtinas. Jis naudingas. Jeigu jo nebūtų – būtų blogiau. Valio !!!

Views All Time
Views All Time
2353
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!