Leisk sau laimėti

Abejonės, dvejonės nuolat lydi kiekvieną iš mūsų. Kiekvieną. Abejojame ar priėmėme teisingą sprendimą ar vis dėl to suklydome. Dvejojame priimti atrodytų svarbų sprendimą, bet nesusimąstome iš kur tas žinojimas jog šis sprendimas tikrai jau toks svarbus? Bandome nuspėti savo ateitį ir užmirštame jog mūsų ateitis ne dar vienas lošimas ir jos nereikia nuspėti – ją reikia sukurti.

Aš pats nesu išskirtinis, man taip pat kyla abejonių ir dvejonių. Pastebėjau jog kuo daugiau veiki, kuri, darai  tuo daugiau abejonių ir dvejonių kyla. Tai natūralu kaip nuolatinis poreikis gerti vandenį. Taip protas mūsų klausia ar tikrai einame tuo keliu, kuriuo norime eiti, leidžia pažvelgti plačiau ir  pamatyti naujas mums atsivėrusias galimybes. Deja, dažnas interpretuojame proto patikrą klaidingai. Suprantame, tai kaip pareikalavimą nutraukti mūsų pradėtą darbą ar kaip būtiną posūkį sankryžoje. Jeigu kiekvienai abejonei ar dvejonei visada pirma pasakytume ne ir leistume sau susigyventi su esama dvejone, tai po kurio laiko suprastume kada iš tikrųjų reikia kažką keisti, nutraukti ar pasukti nauju keliu, o kada tai tik dar viena proto patikra.

Pirmas impulsas, pirma mintis, tai mintis atėjusi iš pasąmonės, kuri formavosi ilgą laiką ir ji ateina nesąmoningai. Tik po to pasąmonės mintį toliau plėtoja mūsų sąmonė. Jeigu klausysime pasąmonės išsakytos pradinės minties, tai atitiks mūsų veiksmus, pažiūras, kurios yra susiformavusios iki šiol, tai praeitis, kuri nedavė tavo pageidaujamo rezultato. Taigi neskubėkime, palaukime savo sąmonė ir siųskime naują žinią, žinią atitinkančią dabartinius mūsų norus, suvokimą, vertybes bei požiūrį. Sąmonė mums tam ir duota, kad sąmoningai kurtume savo gyvenimą.

Straipsniai 1 reklama

Jeigu norima padaryti darbą, siektiną tikslą ar svajonę įsivaizduotume kaip laiptus su daugybę laiptelių, tai kiekvienas laiptelis būtų viena proto patikra, viena dvejonė ar abejonė. Tam tikram darbui, tikslui ar svajonei pasiekti reikia užkopti atitinkamą skaičių laiptelių. Vieni žmonės tų pačių dalykų nori labiau už kitus, tai suprantama jog pagal norą bei pasiryžimą užkopia tam tikrą skaičių laiptelių. Pripažinkit, kvapą užgniaužia jausmas, kuris ateina įveikus dar vieną laiptelį. Supranti kiek daug padarei, kiek daug laiptelių jau įveikei ir atsiveriantis vaizdas yra nepakartojamas, kurio niekada nepamatys kiti, mažiau pasiryžę už tave.

Prašau, leisk sau laimėti. Leisk sau užlipti dar vienu laipteliu aukščiau. Leisk sau pajusti progreso skonį.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]