Maskvoje kelia nuostabą spekuliacijos Lenkijos spaudoje dėl Rusijos delegacijos lygio Europos Tarybos viršūnių susitikime Varšuvoje. “Visi šie spėliojimai neturi jokio pagrindo”, – pareiškė antradienį oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas Aleksandras Jakovenka.

Sprendžiant iš publikacijų Lenkijos spaudoje, užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo, o ne prezidento Vladimiro Putino dalyvavimas “yra vos ne Lenkijos ignoravimas, atspindintis norą nubausti Varšuvą už antirusišką kampaniją Lenkijos žiniasklaidoje”, sakė A. Jakovenka. “Maskvoje, – pabrėžė jis, – tokie tvirtinimai laikomi mėginimu apnuodyti atmosferą santykiuose su draugiška lenkų tauta”.

Anot diplomato, Maskva “iš pradžių informavo partnerius Europos Taryboje ir kolegas lenkus apie Rusijos prezidento grafiko intensyvumą šiuo laikotarpiu”.

Be to, URM lygiu ET viršūnių susitikime dalyvavo Italija, Prancūzija, Slovėnija, Belgija, Danija, Islandija, Ispanija, Švedija. Tai yra plačiai taikoma praktika, pažymėjo oficialus Rusijos URM atstovas.

Views All Time
Views All Time
1382
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!