Sveikinimų koncertas”. Visą vasarą BTV „Sveikinimų koncerto” metu galėsite ne tik pasiklausyti sveikinimų artimiesiems ar draugams, bet ir išvysti gyvenimo draugo ieškančių žiūrovų veidus. Jau šį sekmadinį, birželio 25-ą dieną, Laima Kybartienė pristatys naują rubriką “Sveikinimai + Pažintys”. Ieškantys gyvenimo draugo ar draugės žiūrovai čia galės paskelbti informaciją apie save.

“Į mūsų laidą kreipiasi daug vienišų žmonių, ieškančių galimybės pasiskelbti apie save, susirasti tą vienintelį ar vienintelę. Iš tikrųjų Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių tebėra vienišiai, nors rimtai svajoja susirasti žmogų, su kuriuo galėtų pabendrauti, kartu praleisti dienas ar netgi sukurti šeimą. Ne visiems yra priimtini „greitų” pažinčių skelbimai interneto portaluose ar interaktyviuose televizijų skelbimuose. Apie tokius žmones ir pasakosime „Sveikinimų koncerte”, jiems skirsime ir dainą” – apie šį vasarišką projektą pasakoja L. Kybartienė.

Norintiems laidoje paskelbti informaciją apie save taikomi minimalūs reikalavimai – šie žmonės turėtų būti ne jaunesni nei trisdešimties metų, jų prašoma atsiųsti trumpą informaciją apie save bei kokybišką nuotrauką. „Sveikinimų koncerte” bus parodomi tik besiskelbiančiųjų vardai ir nuotraukos. Kita informacija apie užsakovus saugoma ir neviešinama, ją bus galima gauti tik paskambinus „Sveikinimų koncerto” kūrybinei grupei.

“Galbūt būtent jums nuo liepos 2-os dienos BTV padės gyvenimą papildyti bendravimo džiaugsmu”- džiaugiasi nauja vasariška rubrika Laima Kybartienė.
Norinčiųjų pasiskelbti BTV eteryje anketos jau laukiamos nuo dabar.

Jau septynerius metus BTV eteryje gyvuojantis „Sveikinimų koncertas” – sekmadieniais, 13.20 val.

Views All Time
Views All Time
2793
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!