Laida „Be tabu” atsisveikina su TV3 televizija ir žiūrovais

blonde-young-businesswoman-writing-diary-with-pen-office_23-2148029077

„Laikas žengti į priekį, nesidairyti praeities šlovės ir laimėjimų”, – sako prodiuserinės kompanijos „Be tabu ir Co” prodiuseris Saulius Bartkus. Aštuonis sezonus TV3 televizijos eteryje gyvavęs populiarus kasdienis „Be tabu”, o vėliau savaitinis „Be tabu savaitė” info šou projektas parodė per 800 laidų, per 6000 šmaikščių, kandžių siužetų.

Turėjo per pusšimtį dirbusių talentingų darbuotojų, tris karūnuotus „Be tabu” žmones – senjoritą Ireną, dainininkę Vitaliją Katunskytę ir Tomą Balaišį-Sėklą, – šešis nuotykiams į Gran Kanariją išsiųstus Lietuvos piliečius, „Be tabu” žmogaus rinkimų nugalėtojus ir finalininkus – senjoritą Ireną, Sidoniją ir Aliną, „dangaus” Antaną, Tomą Balaišį-Sėklą ir Brigitą, – Lietuvai su TV3 televizija iškovojo laisvas Jonines ir patyrė vos du teismo ieškinius – vieną laimėjo, kitą pralaimėjo.

„Ko gero, tai reiškia, kad, nors ir buvome giežti, ironiški ir visus tuos aštuonerius metus vaikščiojome skustuvo ašmenimis, išlikome profesionalūs ir neperžengėme ribos. Norime tikėti, kad šis projektas atliko savo misiją – seimūnai rečiau bėgioja iš posėdžių salės, mažiau girtaujama, kyšininkaujama, lietuviai tapo linksmesni. Didžiuojamės šiuo projektu ir visa jam dirbusia komanda”, – sako S. Bartkus.

Straipsniai 1 reklama

Pasak laidos prodiuserio, „Be tabu” projektas Lietuvos televizijos ir pramogų verslui padovanojo daug stiprių, įdomių asmenybių. Daugeliui šis projektas buvo gera mokykla ir tikras tramplinas į platesnius vandenis, į nuosavą verslą.

Daugybę apdovanojimų per aštuonerius metus pelniusį projektą kūrė ir didžiąją TV karjerą „Be tabu” pradėjo Ramunė Kurienė, Algis Ramanauskas-Greitai, Rimas Šapauskas, Greta Šapkaitė, Mindaugas Sėjūnas, dabartinė laidos „Nomeda” vyriausioji redaktorė Jurga Gusarovienė, žurnalistas Tomas Stuoka, dabar TV3 vietinės produkcijos koordinatorius ir TV3 Žinių užsienio naujienų redaktorius Jurgis Jefremovas, naujo TV3 vasaros projekto „Policijos akademija” režisierius aktorius Džiugas Siaurusaitis, dabartiniai TV3 Žinių žurnalistai Irmina Frolova ir Darius Ratautas, kiti.

„Atsisveikinome su „Be tabu” patys – be ašarų, sentimentų ir kol ją dar mylime. Laidos vedėjų – Ramunės ir Vytauto – laukia eterio atostogos, o mūsų, kūrybinės komandos, nauji projektai naujam TV3 televizijos sezonui”, – šypsosi šiuo metu kasdienį populiariausią vasaros realybės šou „Meilės trikampis” prodiusuojantis S. Bartkus.

Ištikimiausi „Be tabu savaitės” žiūrovai visą vasarą dar galės matyti populiariausių šio projekto laidų kartojimus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]