Lietuvoje gyvenantys bendrapiliečiai, o taip pat ir emigrantai iš Lietuvos yra kviečiami galvoti apie Lietuvos ateitį ir siūlyti Lietuvos plėtros vizijas.

Politikos savaitraštis “Atgimimas” kartu su partneriais rengia idėjų konkursą “Padovanok Lietuvai viziją”. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais. Pirmosios vietos autoriui bus įteikta 15 tūkstančių litų, o antrosios ir trečiosios vietų laimėtojams atitinkamai bus skiriamos 10 tūkstančių ir 5 tūkstančių litų premijos.

Konkurso rengėjai idėjų laukia iki spalio 10 d.

Prizus įsteigė bendrovė “Eika”. Konkurso informaciniai partneriai yra interneto portalas “Delfi” ir Lietuvos radijas.

Šiuo konkursu siekiama įtraukti visuomenę į diskusiją apie Lietuvos ateitį: kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai, nepaisant amžiaus, išsilavinimo ir gyvenamosios vietos. Ypač laukiama emigrantų idėjų – kas gi galėtų padaryti Lietuvą traukos centru?

Organizatorių siūlymu, vizijoje turėtų atsispindėti politiniai ir ekonominiai šalies pokyčiai, ekologijos, švietimo, socialinio saugumo ir pilietinio aktyvumo aspektai. Tačiau konkurso rengėjai tik siūlo į tai atsižvelgti. Svarbiausia šiame konkurse yra pateikti novatorišką idėją, kuri būtų užkrečianti, išsiskirianti, originali ir konstruktyvi.

Rudenį, pasibaigus konkursui, specialiame politikos savaitraščio “Atgimimas” numeryje bus publikuojamos geriausios žmonių pasiūlytos idėjos. Taip pat bus išleista Lietuvos vizijų brošiūra, kuria kurdami rinkimines programas ir kasdieniame savo darbe galės pasinaudoti šalies politikai.

Žmonių atsiųstas Lietuvos vizijas vertins autoritetinga vertinimo komisija: verslininkas Robertas Dargis, interneto portalo “Delfi” redaktorė Monika Garbačiauskaitė, politikos filosofas Alvydas Jokubaitis, politikos savaitraščio “Atgimimas” žurnalistas Stanislovas Kairys, ekonomistė Elena Leontjeva, ekonomistas Gitanas Nausėda, žurnalistas Romas Sakadolskis, alpinistas, keliautojas Vladas Vitkauskas ir verslininkas Antanas Zabulis.

Darbų laukiama iki spalio 10 d. šiuo adresu:

Idėjų konkursui “Padovanok Lietuvai viziją”
Politikos savaitraščio “Atgimimas” redakcija
T.Vrublevskio g. 6, Vilnius
Lietuva

Daugiau informacijos apie šį konkursą bei apie idėjų sėkmę kitose valstybėse ieškokite kassavaitiniame “Atgimimo” numeryje.

Views All Time
Views All Time
2039
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!