Vokietijos vyriausybės atstovė kovai su narkomanija vis labiau nerimauja dėl patologiško interneto naudojimo jaunimo tarpe, praneša dienraštis „Frankfurter Allgemeine Zeitung.“

Vokietijoje jaunuoliai rečiau griebiasi butelio, cigaretės ar narkotikų, bet milijonai šalies gyventojų vis dar turi rimtų priklausomybės problemų. Daugybė jų yra priklausomi nuo kompiuterių ar viešojo maitinimo įstaigose įrengtų lošimo automatų. Taip rašoma laikraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ cituojamoje Vokietijos vyriausybės ataskaitoje apie narkomaniją ir priklausomybių problemas.

Vokietijos vyriausybės atstovė kovai su narkomanija Mechthild Dyckmans ypač susirūpinusi „besaikiu ar net patologišku jaunuolių naudojimosi internetu.“ M.Dyckmans taip pat pranešė, kad vyriausybė dar prieš vasaros atostogas parengs nutarimą, kuriuo bus sumažintas leistinas lošimo automatų skaičius viešojo maitinimo įstaigose. Šiuo metu Vokietijoje kiekvienas baras, restoranas ar kavinė gali turėti iki trijų automatų. Praktiškai nekontroliuojamą prieigą prie jų turi ir nepilnamečiai jaunuoliai, kurie pagal valstybės įstatymus neturi teisės jais naudotis.

Užtat tabako gaminių vartojimas Vokietijoje pasiekė naujas žemumas. Vos 12 proc. jaunuolių tarp dvylikos ir septyniolikos metų bent kartą per savaitę rūko. Jau kurį laiką stebima ir alkoholio vartojimo mažėjimo tendencija.

Taip pat mirusiųjų dėl narkotikų vartojimo skaičius 2011 m. buvo mažiausias per pastaruosius keliolika metų – nuo jų Vokietijoje pernai mirė 986 žmonės, rašoma „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ straipsnyje.

Views All Time
Views All Time
33350
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!