1878 metai. Soreo – maža, negyvenama, vulkaninės kilmės sala Ramiajame vandenyne. Mokslininkas fiziologas, pagyvenęs žmogus, išguitas iš Anglijos už žiaurius eksperimentus su gyvūnais, Morchedas apsigyveno šiame mažyčiame gamtos kampelyje, kad galėtų tęsti savo baisius darbus. Nepaisydamas gamtos dėsnių, jis siekė sukurti naujas gyvybės formas, bandė sujungti gyvūną ir žmogų į vieną visumą.
Ilgi bandymų ir klaidų metai prabėgo siekiant įgyvendinti gyvenimo svajonę – sukurti naują nepriekaištingai tobulą visuomenę. Kad ir kaip besistengtų, Morchedas nepastebėjo, kad eksperimentų iškankintos būtybės išsaugojo savo gamtos suteiktas sielas. Jų laukinė valia taip ir veržėsi į laisvę, kol atėjo palaiminta diena, kai Daktaras Morchedas tapo savo kūrinių grobiu, o viskas aplinkui pavirto griuvėsiais.

1881 metais minėtą salą aplankė “Spaideris” – anglų karinis laivas. Į krantą išsilaipinusi įgula, saloje be mažyčių vabalų, nieko neįprasto neaptiko. Vėliau spaudoje sklandė gandai, kad mažutė sala prikaustė kariškių dėmesį.

Šis žaidimas – tai siaubo ir 3D veiksmo žaidimų miksas. Žaidimo aplinka – nuo pasaulio izoliuota mažytė sala vandenyne, kur Jūsų kelias drieksis per nepraeinamas džiungles, tankius miškus ir aukštus kalnus. Savo kailiu patys patirsite pikto genijaus darbus. Sutiksite stebuklingai išlikusius gyvus karius, iš baimės šaudančius į nuo mažiausio krebždesio sujudėjusį lapelį.
Susidursite su žvėriažmogiais, pajusite, ką reiškia laukinėje gamtoje būti žmogumi.

Žaidimo ypatumai:

  • Puiki vaizdo grafika ir garso efektai
  • Įtemptas žaidimo veiksmas
  • Žaidėjo veiksmų tobulinimas ir ginkluotės modernizavimas
  • Unikali priešų kompanija
  • Taškų rinkimo ir panaudojimo programa, skatinanti tobulėti
  • Maršruto kūrimas žemėlapių pagalba, veiksmų planavimas
  • Žaidima įgarsino Goblin!

Žaidimo tinklalapis: www.vivisector.com

Reikalavimai kompiuteriui:

Microsoft Windows 2000/XP
Centrinis procesorius 1,8 GHz ar galingesnis
Darbinė atmintis (RAM): 512 MB ir daugiau
Vaizdo korta suderinama su DirectX 9.0, turinti ne mažiau 64 MB DA
Optinių diskų nuskaitymo įrenginys CD-ROM
Pelytė, kalviatūra, garso korta
Laisvos vietos kietajame diske (HDD) ne mažiau 3 GB
papildoma programinė įranga DirectX 9.0

Views All Time
Views All Time
11241
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!