Game Factory Interactive pranešė visas smulkmenas apie taktinę RTS Jagged Alliance 3D, prie kurio dirbo studija ” MiST – lend – Jug “. Projektas, ankščiau vadintas Jagged Alliance 2 variantu, stipriai pasikeitė ir tapo savarankišku žaidimu.

Siužeto veiksmas vyksta ne Pietų Amerikoje, o vienoje Afrikos respublikoje. Žaidėjas įsijaučia į įtakingo sukilėlių grupės vadeivos vaidmenį, kuris turi tikslą užgrobti savo šalies teritoriją ir įvesti teisėtą valdžią. Kadangi veiksmas vyksta be jokio triukšmo, pats laikas į svečius pakviesti samdinius.

Pasivaikščiojimų po šalį nebus – JA3D kompanija turi 20 misijų ( 12 pagrindinių ir 8 šalutines ). Tarpuose tarp išpuolių mes atleidžiame ir samdome žmogžudžius ( tarp kurių daug žinomų ) , parduodame ir perkame karines priemones. Užduočių variantų nedaug – nugalėti visus priešus žemėlapyje arba pribaigti nurodytus piliečius. Užduočiai atlikti galima pasiimti apie šešis kovotojus.

Žaidimas turėtų pasirodyti šių metų rugpjūčio mėnesį. Įvertinti dabartinę naujo Jagged Alliance žaidimo kokybę galima jau dabar – žiūrėkite ištraukas mūsų galerijoje.

Views All Time
Views All Time
2339
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!