Visos smulkmenos apie Jagged Alliance 3D

Game Factory Interactive pranešė visas smulkmenas apie taktinę RTS Jagged Alliance 3D, prie kurio dirbo studija ” MiST – lend – Jug „. Projektas, ankščiau vadintas Jagged Alliance 2 variantu, stipriai pasikeitė ir tapo savarankišku žaidimu.

Siužeto veiksmas vyksta ne Pietų Amerikoje, o vienoje Afrikos respublikoje. Žaidėjas įsijaučia į įtakingo sukilėlių grupės vadeivos vaidmenį, kuris turi tikslą užgrobti savo šalies teritoriją ir įvesti teisėtą valdžią. Kadangi veiksmas vyksta be jokio triukšmo, pats laikas į svečius pakviesti samdinius.

Pasivaikščiojimų po šalį nebus – JA3D kompanija turi 20 misijų ( 12 pagrindinių ir 8 šalutines ). Tarpuose tarp išpuolių mes atleidžiame ir samdome žmogžudžius ( tarp kurių daug žinomų ) , parduodame ir perkame karines priemones. Užduočių variantų nedaug – nugalėti visus priešus žemėlapyje arba pribaigti nurodytus piliečius. Užduočiai atlikti galima pasiimti apie šešis kovotojus.

Straipsniai 1 reklama

Žaidimas turėtų pasirodyti šių metų rugpjūčio mėnesį. Įvertinti dabartinę naujo Jagged Alliance žaidimo kokybę galima jau dabar – žiūrėkite ištraukas mūsų galerijoje.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]