Birželio mėnesį Tokijuje prasidės “Visa” korteles naudojančių mobiliųjų telefonų atsiskaitymų sistemos bandymai. Jų metu 3000 tokių telefonų savininkų galės atsiskaityti už prekes ir paslaugas nukreipę savo telefonus į specialius terminalus, naudojančius infraraudonąjį ryšį.

“Visa” korteles naudojančių mobiliųjų telefonų atsiskaitymo sistemą kuria Japonijos ryšio operatorius “NTT DoCoMo”, “Visa International” ir su jomis bendradarbiaujančios japonų kompanijos “Nippon Shinpan”, “OMC Card” ir “AEON Credit”. “Visa” korteles į telefonus integruojanti sistema pagrįsta “Visa Proximity Payments” specifikacija. Ji įdiegta “NTT i-Appli” paslaugų pakete.

Iš pradžių “Visa” kortelėmis galės atsiskaityti “NTT DoCoMo” 504i ir 504iS serijos telefonų savininkai. Visuose šių serijų modeliuose, kuriais naudojasi daugiau nei 8 mln. šalies mobiliojo ryšio vartotojų, yra infraraudonųjų spindulių jungtys, kurių dėka bus galima per atstumą užmegzti ryšį su specialiais atsiskaitymo terminalais ir bankomatais. Visi būtini duomenys apie vartotoją ir jo “Visa” kortelę bus saugomi telefono atmintyje.

Komercinis tokios mobiliųjų mokėjimų sistemos naudojimas Japonijoje turėtų prasidėti kitų metų pavasarį.

Views All Time
Views All Time
2434
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!