|

Pasaulis pradeda riboti bevielio ryšio telefonų su juose įrengtais fotoaparatais naudojimą

Bevielio ryšio telefonams su juose įrengtais skaitmeniniais fotoaparatais vis labiau plintant po pasaulį, skirtingo lygmens valdžia pradeda riboti vietas, kuriose galima naudotis tokio tipo telefonais.

Nuo valdžios neatsilieka ir pramogų bei striptizo, taip pat sporto klubų valdytojai.

Pirmoji riboti bevielio ryšio telefonų su fotokameromis naudojimą pradėjo Italija, kurios kontrolės institucijos jau parengė instrukcijas, kaip ir kur galima naudotis tokiu telefonu. Instrukcijose numatoma, kad žmonių nuotraukomis, padarytomis telefonu, galima naudotis tiktai asmeniniais tikslais. Jei nuotrauką planuojama viešinti, nuotraukoje pavaizduotas žmogus turi būti apie tai informuotas, rašo BBC.

Straipsniai 1 reklama

Saudo Arabija uždraudė bevielio ryšio telefonų su kameromis naudojimą. Su nepatiklumu ir nepritarimu į juos žvelgia ir kelios kitos Artimųjų Rytų valstybės. Jau pasitaikė atvejų, kai Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Japonijoje buvo teisiami vyrai, slapta savo telefonais fotografavę nuogas moteris sveikatingumo centrų persirengimo kambariuose.

Nerimo dėl telefonų su kameromis plitimo neslepia ir Holivudo prodiuseriai – jie bijo kadrų iš naujų filmų nutekėjimo. Todėl visiems uždarų peržiūrų dalyviams teks prieš įeinant į salę atiduoti savo telefonus apsaugai.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *