“Purring Kitty” programinė įranga kai kuriuos “Nokia” telefonus paverčia labai maloniai murkiančiais katinėliais. Gal patiktų ir vyrams, bet jie subalansuoti moterims.

“Merginos, ar nesijaučiate pavargusios, kai visą vakarą pražiūrėjote akis į savo mobilųjį telefoną belaukdamos, kol paskambins koks nors vyriškis? Vaikinai, gal jums beūžaujant su bičiuliais jūsų draugės visą naktį laukia, kol joms paskambinsite? Ką gi, išeitis ranka pasiekiama – “The Purring Kitty” paverčia “Nokia” mobiliuosius telefonus diskretiškomis, vibruojančiomis masažo priemonėmis.”

Taip savo naują programinę įrangą reklamuoja D. Britanijos kompanija “Vibelet.com”. Šios šalies mobiliojo ryšio vartotojos, sumokėjusios SMS žinute 1,5 svaro (apie 7,5 Lt), “Murkiantį katinėlį” gali parsisiųsti tiesiai į savo telefonus iš “Vibelet” WAP svetainės (wap.vibelet.com). Gyvenančios kitose šalyse susimokėti gali “Visa” ar “Mastercard” kortele per “Bango.net” mobiliųjų mokėjimų sistemą.

Kuo ypatingas tas telefone murkiantis katinėlis, kad vartotojoms vertėtų jį siųstis – kad ir už nedidelį, bet vis dėlto mokestį? “Wired News” pakalbino “The Purring Kitty” programos autorių, kuris panoro prisistatyti išgalvota pavarde – Zoe Walsh. Pasak jo, didžiausia kliūtis, kurią reikia įveikti, yra ta, jog visi mano, kad ši naujovė – tik pokštas. “Bet tai tikrai ne pokštas. Būtent todėl turėjom atidėti “The Purring Kitty” pristatymą po balandžio 1-osios. Tai iš tiesų išdaigiškas produktas, bet jis tikrai veikia.”

Walshas sakosi esąs pakankamai gerai žinomas žaidimų mobiliesiems telefonams leidėjas, tačiau nenori būti siejamas su “Murkiančio katinėlio” įvedimu į rinką. Jis pats atliko savąjį rinkos tyrimą. Didžioji jo dalis buvo įvykdyta alinėje. Pasak Walsho, merginų reakcija į jo išradimą buvusi gana palanki. Visos apklaustosios buvo pasidalijusios į dvi lygias dalis. “Pusė merginų iškart suprasdavo “Murklio” paskirtį, o kitos žiūrėdavo į telefoną, kurio ekrane buvo katino paveikslėlis, ir sakydavo – o, koks mielas, bet kodėl jis vibruoja? Ir tik po to susivokdavo.”

Pasak Walsho, jo programa pradėjo plisti be jokios reklamos – norinčiųjų ją parsisiųsti daugėja. Tačiau jis asmeniškai žinąs tik vieną atvejį, kai “Murkiantis katinėlis” buvo panaudotas pagal paskirtį. “Mergina alinėje pačiupo mano telefoną, įsikišo į priekinę kelnių kišenę ir negrąžino jo tol, kol neišseko baterijos, – sakė programos autorius. – Tai vienintelis man žinomas naudojimo atvejis. Ji labai maloniai praleido laiką.”

Telefone su pilnai įkrauta baterija “The Purring Kitty” be pertraukos veikia apie valandą. Ši programa gali būti naudojama tik “Nokia” telefonuose su “Java” – 3410, 6310i, 3510i, 7210, 6610, 5100, 6100, 6800, 7250. Kitų gamintojų telefonai su “Murkliu” kol kas nesuderinami.

Interneto forumuose pirmoji reakcija į tokį neįprastą mobiliojo telefono pritaikymą gana tipiška: daugeliui sunku patikėti, kad tai – ne pokštas. Antai “Smartmobs.com” svetainės komentaruose kažkokia Emanuelė iš St. Hughs ligoninės perspėja, kad nors programoje yra 9 vibravimo stiprumo lygiai, naujokės ir padorios moterys neturėtų naudotis didesniais nei 7. Sužinojusi apie “Murklį” Linda sakosi kvatojusi gal 10 minučių, bet paskui nutarusi jį įsigyti ir visai nesigailinti. Suzy parašė nusinešusi telefoną su “The Purring Kitty” į alinę ir parodžiusi draugėms: “Kad būtumėt matę jų veidus!”. Na, o “Hayyy” pasivadinęs forumo dalyvis įžvelgė įspūdingą “Murklio” perspektyvą: “Įsivaizduokit nešiojamąjį bevielį įrenginį su “Bluetooth”, kurį galima sužadinti pasiuntus SMS žinutę. Tai bus naujas būdas pasiųsti “meilės laišką”. O kodėl gi ne?

Views All Time
Views All Time
1879
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!