Žaidimas sukurtas pagal Michaelio Endės romaną “Begalinė istorija”.

Dingus stebuklingajam amuletui Orinui, Fantazijos karalystės valdovė nepajėgia kovoti su ją supančiomis piktosiomis blogio jėgomis. Milžiniškus stebuklingojo pasaulio plotus jau prarijo Nebūtis.

Tik bebaimis ir patyręs žaidėjas gali sustabdyti viską griaunančią Nebūtį. Tapkite Atrėjumi, garsiosios nevelės “Begalinė istorija” herojumi, drąsiai ženkite į Tūkstančio durų šventyklą ir apkeliaukite šešis siurrealistinius pasaulius. Kiekviename iš jų spręsite dešimtis galvosūkių, sutiksite šimtus nuostabių Fantazijos šalies sutvėrimų…

Jei jums pavyks, ir jūsų herojus sugrąžins prarastąjį Oriną mažajai Imperatorei, Nebūtis pasitrauks, ir prieš jūsų akis ims skleistis grįžęs nepakartojamas Fantazijos pasaulio grožis. Kelionė šia nauja neatpažįstamai pasikeitusia karalyste vainikuos jūsų beveik begalinius nuotykius…

· Pirmas ieškojimų tipo žaidimas, atliktas pilnai trimate aukščiausios kokybės grafika!
· Žaidimas sukurtas pagal Michaelio Endės knygą “Begalinė istorija”.
· Visiška judėjimo laisvė fantastiškais ir siurrealistiškais žaidimo pasauliais.
· Žaidime susidursite su įvairiausių žanrų galvosūkiais ir užduotimis: nuo intelektualių užduočių iki reakcijos greičio patikrinimo.
· Šimtai nuostabiausių personažų, stebuklingą sapną primenanti Fantazijos šalies aplinka… Tai žaidimas, kuri norisi žaisti ir žaisti. Tai – begalinė istorija!

Reikalavimai sistemai: Windows 95/98/ME/2000/XP, DirectX 8.0, 700 MB laisvos vietos kietajame diske, Pentium II 450 MHz, 128 MB DA, 3D vaizdo korta su 32 Mb DA, su DirectX suderinama garso korta, CD-ROM, klaviatūra, pelė.

Views All Time
Views All Time
4774
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!