Spausdintuvas yra skirtas nedideliems biurams ir grafikos specialistams, norintiems viename įrenginyje turėti aukštos kokybės spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Jis dirba 4 spalvinių ir 17 vienspalvių spaudų per minutę greičiu, suderintas darbui su įvairiomis operacinėmis sistemomis. Spausdintuvas turi naują Crown X valdiklį. Sąsajų ir spausdinimo protokolų gausa, platus pagalbinių programų rinkinys suteikia plačias valdymo galimybes. Spausdintuvas turi 2 spausdinimo režimus: „Halftone“ skirtą tekstams ir paprastai grafikai ir „Photo ART“ skirtą nuotraukoms ir meninei grafikai spausdinti. Nors spausdintuvo galimybės ženkliai didesnės, jo eksploatacinės išlaidos nesiskiria nuo kitų šios klasės spausdintuvų.

Pristatydama naują magicolor mc 2350 modelį Minolta-QMS praplečia pripažinimą pelniusių magicolor 2300 serijos spausdintuvų galimybes. Magicolor 2350 – tai nedideliems biurams, grafikos specialistams ir asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys, leidžiantis spausdinti iš įvairių operacinių sistemų. Įdiegtas naujos kartos Minolta-QMS Crown X spausdintuvo valdiklis, pasižymintis didesne duomenų apdorojimo bei tinklo sąsajos veikimo sparta, mažiau veiksmų reikalaujančiu spausdintuvo valdymu, automatiniu atminties nustatymu bei suglaudinimu.

Naujasis modeliis pagamintas to paties kaip ir magicolor 2300 DeskLaser spausdinimo mechanizmo pagrindu ir yra mažesnis nei daugelis kompiuterių monitorių. Šis spausdintuvai geriausiu kokybiniu režimu gali spausdinti 4 spalvinių ir 17 vienspalvių kopijų per minutę greičiu.

Magicolor 2350 sukurtas kaip alternatyva nespalviniams biuro lazeriniams spausdintuvams įvairialypėms biuro operacinėms aplinkoms. Spausdintuvas gali spausdinti PostScript 3, PCL6 ir PDF kalbomis, jis pateikiamas su standartine “Ethernet” tinklo plokšte,lengvai jungiamas į tinklą naudojant lygiagrečiają IEEE 1284, USB sąsajas.

Aukštos kokybės spaudinius magicolor 2350 gauti padeda juose naudojami technologiškai naujos kartos dažikliai. Naujuosius dažiklius sudaro ypatingai mažos identiškos formos dalelytės, gaunamos cheminiu būdu auginant grūdelius irpadedančios tiksliau ir kokybiškiau perteikti plonas linijas, įvairiaspalvius pustonius ir pan. Dažiklio sudėtyje esantis specialus vaškas pakeitė anksčiau spalvinio lazerinio spausdinimo procese naudotą alyvą, kuri dažnai išsiliedavo bandant transportuoti spausdintuvą, be to reikėdavo rūpintis jos keitimu ir pan.

Papildomi priedai leidžia padidinti popieriaus padavimo stalčių talpą, naudoti dvipusį spausdinimą.

Views All Time
Views All Time
2505
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!