Kompanijos Palm ir Sega bendradarbiaus kurdamos žaidimus naujiems delniniams kompiuteriams Palm su operacine sistema PalmOS 5. Padidėjęs Palm galingumas ir atsiradę aukštos kokybės spalvoti ekranai į šią platformą atvėrė kelią buvusiems Sega hitams.

Šiuo metu specializuotoje Palm svetainėje galima parsisiųsti bandomąsias penkių žaidimų versijas: Sonic the Hedgehog, Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, Shinobi, Super Columns ir Shining Force. Už kiekvieną jų teks pakloti po 19,95 dolerių. Artimiausiu metu šie ir kiti žaidimai pasirodys mažmeninėje prekyboje po 30 dolerių.

Į Palm bus perkelti žaidimai 8 bitų kišeniniams kompiuteriams Sega Game Gear, kurie turėjo konkuruoti su Nintendo GameBoy, tačiau taip neįvyko. Sega Game Gear sudaryta iš procesoriaus Z80, turi 24 Kb atminties ir spalvotą 160 x 146 taškų ekraną, galintį atkurti 32 spalvas.

Seni Palm modeliai su procesoriais Motorola DragonBall negalėjo emuliuoti Z80 pakankamu greičiu.

Problema buvo išspręsta tik perėjus prie platformos ARM. Kol kas Sega žaidimus galima žaisti tik kompiuteryje Palm Tungsten T, tačiau pasirodžius naujiems delniukams palaikančių įrenginių turėtų padaugėti.

Views All Time
Views All Time
2656
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!