Operacinės sistemos Linux gerbėjai dabar turi puikią galimybę gerai praleisti savaitgalį – Linux Militia svetainėje jau galite rasti išsamią instrukciją apie Windows skirtos Doom 3 versijos pritaikymą Linux sistemai per WINE emuliatorių. „Gimtosios“ Linux versijos išėjimo datą id Software atkakliai nutyli.

Per tą laiką mėgėjiškų Doom 3 modifikacijų skaičius auga greičiau už bobučių skleidžiamus gandus. Auksarankiai meistrai personažų modeliams jau spėjo suteikti šešėlius, kiti – originalią Doom išvaizdą, galimybę žaisti jį Windows 9x sistemose, arba net galimybę vienu metu žaisti… 32 žaidėjams ir iki maksimumo pagausino tykštančio kraujo kiekį.

Bene pačiu naudingiausiu iš tokių kūrinių yra modas Duct Tape, pašalinantis vieną iš pagrindinių D3 kūrėjų klaidų – nerealizuotą galimybę vienu metu naudoti ginklą ir žibintuvėlį. Jo kūrėjas ilgai mąstė, kodėl gi Marse neatsirado praktiško izoliacinės juostos ritinėlio, ir galų gale šviesos šaltinį „ryžosi“ pritvirtinti prie automato ir pompinio nupjautavamzdžio. Pasak jau išbandžiusių, neregėtai patogu!

Pagaliau, dar vienas labai patogus resursas – tema Beyond3D svetainės forume, kur surinkti patys naudingiausi patarimai, kaip pagerinti žaidimo našumą ir vizualinius dalykėlius. Taip pat pasistenkit nepraleisti šviežiausios (šiai dienai v3.81) Qtracker programėlės versijos, sekančios Doom 3 serverius.

Views All Time
Views All Time
3094
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!