2005 metų vasario 14 dieną San Franciske (Kalifornija, JAV) prasidėjo 14-oji RSA konferencija.

Tai kasmet organizuojamas prestižiškiausias duomenų apsaugos renginys pasaulyje. Konferencijoje, kurioje nagrinėjamos informacijos saugumo problemos, dalyvauja didžiausios kompiuterinės technikos, programinės įrangos ir kompiuterių apsaugos bendrovės.

Konferencijoje pranešimus skaitė daugelio milžiniškų korporacijų atstovai – CISCO (John Chambers), „Microsoft“ (Bill Gates), „Symantec“ (John Thompson), „RSA Security“ (Art Coviello), „Sun Microsystems“ (John Loiacano), „VeriSign“ (Scratton Sclavos).

„Informacijos saugumas – kompleksinė problema, todėl jai išspręsti reikia įvairių sričių specialistų pajėgų. Ši konferencija yra unikali galimybė susipažinti ne tik su šios pramonės plėtros problemomis, bet ir pabendrauti su konkrečių techninių bei programinių produktų gamintojais“, – teigia konferencijoje dalyvaujantis UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) vadovas Mudrikas Dadašovas.

Mes privalome aktyviai dalyvauti konferencijos diskusijose, kad perimtume kuo daugiau pasaulinės patirties. Mes jau suderinome daugybę individualių susitikimų ir laukiame, kad šis bendravimas atneš mūsų įmonei abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Nors šioje konferencijoje mes nedemonstruojame savo produkcijos, bet susitikimuose būtinai supažindinsime savo partnerius su ja: programa „JUSTA-light“, skirta bet kokiems el. dokumentams pasirašyti. Programa skirta paprastiems asmeninių kompiuterių vartotojams. Jos vartotojams nereikia jokių specialių žinių ar įgūdžių. Ne mažiau svarbu ir tai, jog „JUSTA-light“ gali „kalbėti“ vartotojo kalba – šiuo metu parengtos lietuviška ir angliška programos versijos.

SSC („Penkių kontinentų“ grupės narė) – 100 % lietuviško kapitalo įmonė, teikianti skaitmeninių sertifikatų (el. parašo) paslaugas. SSC 2005 m. sausio 27 dieną IVPK pateikė prašymą įregistruoti kompaniją kaip kvalifikuotą skaitmeninių sertifikatų paslaugų teikėją.

Views All Time
Views All Time
2470
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!