Taivanio vaizdo plokščių gamintojai praneša, kad rinkoje vėl jaučiamas didelio pajėgumo grafinių procesorių ATI nVidia deficitas. DigiTimes duomenimis, kompanijos, gaminančios grafinius procesorius, tiekdamos savo naujus produktus mieliau bendradarbiauja su OEM gamintojais.

Nepakankama grafinių procesorių nVidia GeForce FX 5800 (NV30) ir GeForce FX 5600 (NV31) pasiūla privedė prie ATI produkcijos paklausos išaugimo.

Tačiau ATI nepajėgia laiku įvykdyti visų užsakymų lustams Radeon 9700 ir Radeon 9500 bei naujausiems grafiniams procesoriams Radeon 9800 (R350).

ATI naujus lustus visų pirma tiekia tokiems gamintojams, kaip IBM, NEC, Dell Computer ir Hewlett-Packard (HP), o tokie partneriai kaip Gigabyte Technology, CP Technology ir Info-Tek Corporation (ITC) gali gauti tik pusę visų užsakytų prekių.

Kadangi pastaruoju metu ATI grafiniai procesoriai pajėgumu lenkia nVidia produkciją, dėl nepakankamos nVidia produkcijos pasiūlos ATI gali gerokai nustelbti konkurentus didelio pajėgumo plokščių rinkoje.

Views All Time
Views All Time
2034
Views Today
Views Today
1
0 0