Pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos ESET antivirusinė programa “NOD32 Antivirus”, pasižymėdama itin tiksliais rezultatais ir sparčiai atliekama paieška, pelnė aukščiausią įvertinimą “AV-Comparatives.org” proaktyvios apsaugos testuose, paskelbtuose šių metų lapkričio 27 dieną. Iš viso buvo palyginta 17 populiariausių antivirusinių sprendimų ir dviem iš jų, tarp kurių – ir “NOD32 Antivirus”, skirti aukščiausio įvertinimo “Advanced+” sertifikatai.

Proaktyvios apsaugos testuose naudoti kelių mėnesių senumo kenksmingų programų sąrašai, o kompiuteriai buvo “užkrėsti” naujausiais virusais. “NOD 32 Antivirus” testų metu aptiko 71 proc. iš daugiau kaip 25 tūkst. neatpažintų grėsmių ir nė karto nesuklydo virusu palaikydamas įprastą sistemos failą. Be to, ESET produktas išsiskyrė ir vienu didžiausių paieškos greičiu, kuomet paieška buvo atliekama rankiniu būdu.

“Siekiant užtikrinti maksimalią kompiuterio apsaugą labai daug lemia antivirusinės programos proaktyvaus saugumo funkcijos. Tinkamai veikianti proaktyvi apsauga užkerta kelią naujausioms grėsmėms, kurios dažniausiai dar nebūna įtrauktos į virusų sąrašus. Patikimas tokio tipo sprendimas turi ne tik apsaugoti nuo nežinomų virusų, bet ir nevarginti vartotojo klaidingais signalais, kuomet virusais palaikomi niekuo dėti sistemos procesai”, – teigia ESET kompanijos produkciją platinančios bendrovės “NOD Baltic” pardavimų vadovas Darius Černeckis.

Pasak D. Černeckio, “NOD32 Antivirus” pelnytas “Advanced+” įvertinimas skiriamas už nepriekaištingą proaktyvią apsaugą ir itin tikslius paieškos rezultatus. Nors ESET produktas neatpažino visų 100 proc. grėsmių (to neatliko nei vienas testuotų produktų), testų metu iš visų programų tik ESET virusais nepalikė ir nesunaikino nei vienos bylos, nekeliančios jokios realios grėsmės. Tokiomis bylomis paprastai gali būti net vartotojo taikomosios programos. Norint išlaikyti pusiausvyrą tarp maksimalaus saugumo ir tikslumo, būtinas tam tikras neatpažintų grėsmių skaičius, kurioms realybėje kelią užkerta antivirusinių programų atnaujinimai, taip pat taikomi kiti apsaugos metodai. Atlikti testai patvirtino, kad ESET “NOD32 Antivirus” išlaiko ilgametes patikimos antivirusinės apsaugos lyderio pozicijas.

“NOD32 Antivirus” nuolat pelno aukščiausius “AV-Comparatives.org” ir kitų testų įvertinimus. Itin tiksliai ir sparčiai ESET sprendimo atliekamą virusų paiešką užtikrina unikali technologija “ThreatSense” bei pažangus skenavimo variklis. Naujausioje “NOD 32 Antivirus” versijoje glaudžiai integruotos apsaugos nuo virusų, šnipinėjančių programų, interneto brukalų funkcijos ir ugniasienė.

“AV-Comparatives.org” yra kelių nepriklausomų IT specialistų vykdomas projektas, vertinantis vartotojams skirtų antivirusinių programų savybes. Naujausiame teste be “NOD32 Antivirus” buvo išbandyti saugumo sprendimai “Kaspersky Antivirus”, “Symantec Norton Antivirus”, “McAfee VirusScan”, “AVG Anti-Malware” ir kiti.

Views All Time
Views All Time
4385
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!