„Prestigio“ P172W – tai plonas, nedaug sveriantis skaitmeninis LCD monitorius, turintis unikalų plačiaekranį formatą (16:9 pločio ir aukščio santykis). Išskirtinė šio modelio savybė – per jį galima žiūrėti televizijos kanalus (TV tiunerį reikia užsisakyti atskirai). Vaizdas tokiame ekrane atrodo ypač tikroviškai, nes šis modelis išsiskiria 450 Cd/m2 šviesumu, 600:1 kontrasto santykiu ir 170 laipsnių žiūrėjimo kampu. P172W modelis palaiko iki 1280×1024 skiriamosios gebos 64MHz dažniu ir iki 16,7 milijono spalvų.

Žiūrėti DVD filmus per šį monitorių bus tikrai malonu ir patogu, nes modelis turi nuotolinio valdymo pultą ir plačius, pačiame monitoriuje esančius garsiakalbius. 5 kalbų meniu leidžia automatiškai pasirinkti ir redaguoti kanalus bei suteikia kitų TV ir monitoriaus valdymo galimybių. Monitorių galima nesunkiai pakabinti ant sienos (laikiklis parduodamas atskirai). Pakete yra D-Sub, S-Video ir audio kabeliai.

Stilingo dizaino „Prestigio“ modelis sukurs modernų interjerą jūsų namuose ar biure. Tai puikus sprendimas mažą erdvę turinčioms patalpoms, pvz., virtuvei, miegamajam ar posėdžių kabinetui jūsų biure.

Views All Time
Views All Time
2580
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!