PC žaidimų klube “Kibernetinė Brolija” įvyko pirmasis Quake2 turnyras Šiauliuose. Pagal geriausias quake’rių tradicijas turnyras prasidėjo gerokai pavėlavęs – kompiuterių rinkimas, derinimas, konfiguravimas ir žinoma gausios treniruotės – darbas, reikalaujantis pastangų ir laiko. Turnyro rengėjai savo ruožtu prisidejo prie vėlavimo tvarkydami žaidimo serverį. Taigi po ilgu pasiruošimų turnyras visgi prasidejo… Atrankinis turas vyko žaidžiant FFA dvieju minusų sistema. Visų 29 žaidėjų energija liejosi per kraštus.

Išryškėjo ir lyderiai: plačiai pagarsėjęs vilnietis Baton, Kauno frag’eriai iš klano [GZA] ir nepailstantys reilistai iš Panevėžio klanų [v3] ir [AcS]. Beje, paaiškėjo, kad atsivežtas kompiuteris nebūtinai geresnis už vietinį – [AcS]Pressley “monstras” pademonstravo savo galimybes “nulūžti” pačiu netinkamiausiu momentu. Neskaitant Pressley nesėkmių, atrankinis turas vyko gana sklandžiai. Netekę jėgu quake’riai čia pat užkandžiavo ir vartojo nealkoholinius gaivinančiuosius gėrimus.

Apie devintą valandą vakaro įvyko paskutinis FFA match’as, kurio metu išaiškėjo 3 finalo dalyviai ( kiti trys – Baton, Bishop ir Hedgehog jau buvo užsitikrinę vietas finale ). Čia savo lygį pademonstravo panevėžiečiai – Regas, Manjax ir Pressley be didesnio vargo pralenke kitus. Tagi į finalą pateko trys panevėžiečiai, du kauniečiai ir vienas ( gausybė dar nereiškia kokybės 😉 vilnietis.

Finalistai žaidė po partiją tarpusavyje. Kaunas ir Vilnius įrodė esantys Quake2 sostinėmis Lietuvoje – dvikovos prieš panevėžiečius baigėsi įtikinamomis pergalėmis. Tik [AcS]Pressley pateikė siurprizą – q2dm1 map’e nugalėjo absoliutų lyderį Baton. Deja, tikriausiai neatlaikę spaudimo, panevežiečiai išvyko namo nepasibaigus finalui…

Baton įrode savo meistriškumą įveikdamas Hedgehog ir Bishop įtikinamais rezultatais ir tapo turnyro čempionu. Bishop atiteko antroji vieta, Hedgehog – trečias. Nugalėtojai buvo apipilti prizu lietumi ( piniginiai prizai, kompiuterių dalys ir aksesuarai, kvietimai). O nepatekę i laimingųjų dešimtuką sukaupė nemažai patirties ir pasiryžo atsigriebti sekančių turnyrų metu.

P.S. Kadangi Quake2 vis labiau nukonkuruojamas Quake3, sekančiame turnyre Šiauliuose bus žaidžiamas tik Quake3.

Views All Time
Views All Time
2740
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!