Lazerinių TV era

Mitsubishi pažabojo tyriausią šviesos šaltinį — lazerio spindulį — ir nukreipė į karštą elektronikos segmentą — aukštos raiškos (HD) televiziją. Sakoma, kad LaserVue televizoriaus vaizdo kokybę lyginti su bet kuria nūdienos TV technologija apskritai yra nemandagu ir netgi neetiška, girdi, Mitsubishi kūrinys yra visai kito kokybinio lygmens.

Taigi, vietoj įprastų lempų, kurios tarnauja 2-2,5 tūkst. valandų (įprastuose projekciniuose TV), dabar vaizdą formuos trijų ilgių (raudonas, žalias, mėlynas) lazerio spinduliai, kurie laikui bėgant nei nusilps, nei susidėvės ir turėtų tarnauti iki pat skambučio į „EMP Recycling“.

Remiantis kompanijos informacija, televizorius atkuria lygiai dvigubai platesnį spalvų spektrą nei rinkos lyderiai LCD ar plazminiai TV ir naudoja kur kas mažiau elektros energijos, atitinkamai 1/2 ir 1/3 lyginant su minėtaisiais. Dar prieš kelis mėnesius, kai tik pasigirdo kalbos apie šią technologiją, daugelis bijojo, kad TV bus „stori“ ir vėl teks prisiminti kineskopinių „senelių“ gabaritus… Šios prognozės neišsipildė ir 65 colių (165 cm) įstrižainės LaserVue storis yra ne didesnis nei skystųjų kristalų ar plazminių — apie 10 colių (apie 25 cm).

Straipsniai 1 reklama

Spalio mėnesį JAV ir Kanados rinkose startuos pirmasis 65“ Mitsubishi LaserVue, kainuosiantis 6999 dolerius — ne daugiau nei atitinkami dabartiniai plokščiaekraniai TV. „Ant Kalėdų“ kompanija planuoja pristatyti ir dar didesnį – 73 colių – monstrą, o tiems, kurie gyvena normalaus dydžio butuose, atrodo, reikės palūkėti „normalių“ 37“ ar 42“ įstrižainių modelių.

Mitsubishi LaserVue, lazerinės technologijos televizorius — apie 17000 Lt (6999 USD)

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *