Didžiausią pavojų kompanijų kompiuterinio saugumo srityje kelia „jų pačių apatija“. Tokią išvadą padarė britų McAffee firmos darbuotojai, atlikę tyrimus „virtualios kriminalistikos“ srityje, – praneša www.vnunet.com svetainė.

„Kompanijos klaidingai mano, kad virusai ir kitos kenkėjiškos programos nekelia rimtos grėsmės. Šis klaidingas įsitikinimas susijęs su tuo, kad dauguma kompanijų naudoja tarptinklinius ekranus“, – pareiškė vienas iš tyrimo autorių, saugumo ekspertas Ly Fišeris (Lee Fisher).

„Staigiai plintantys virusai šiandieną užima visų MIP antraštes, tačiau pagrindinė grėsmė – ne jie“, – mano Fišeris. Jo nuomone, didžiausią pavojų kelia programos, sukurtos identifikacinių duomenų rinkimui ir organizacijų DoS atakų organizavimui. Pasak Fišerio, 70 procentų internetinių grėsmių jau ne pirma diena susiję ne su noru pasipuikuoti prieš kitus, o būtent galimybe išgauti finansinės naudos.

Prieš du metus McAfee paskelbtų ataskaitų autoriai per mėnesį užfiksuodavo apie 300 kenkėjiškų atakų. Naujausioje atskaitoje šis rodiklis šoktelėjo iki 1500.

Views All Time
Views All Time
2534
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!