Kaip praneša pasaulio politikos ir ekonomikos elito susirinkimo organizatoriai, kompiuterinis šturmas nulaužė Pasaulinio ekonomikos forumo (PEF) interneto puslapį. Interneto užklausų srautas užtvindė tinklapį: http://webforum.org jau pirmąją konferencijos dieną, todėl priėjimas buvo labai ribotas.

Kaip sako organizatoriai − tai kompiuterinis vandalizmas, žinomas „Denial or service“ vardu, kai į interneto puslapį nuolat kreipiasi daugybė netikrų užklausų ir informacija tampa neprieinama teisėtiems vartotojams.

Praėjusiais metais hakeriai įsibrovė į PEF tinklapį ir gavo priėjimą prie asmeninės 27 000 dalyvių informacijos: kreditinių kortelių ir telefonų numerių. Atsakomybę už šiuos veiksmus prisiėmė hakeriai, pasivadinę „Virtual Monkeywrench“.

Kaip teigia teisėsaugos pareigūnai, šiais metais grupė, pasivadinusi „The Yes Men“, išleido „Reamweaver 2.0“ versiją, automatinę interneto puslapių parodijavimo programą, kuri vartotojus automatiškai nukreipia iš oficialaus PEF puslapio į kitą variantą, kuriame galima pakeisti bet ką. Pavyzdžiui, pirmoji oficialaus PEF tinklapio eilutė „Mažinant skurdą ir didinant teisingumą“ pakeista į: „mažinant nenaudingumą ir didinant pelno pasidalinimą“.

Views All Time
Views All Time
1691
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!