GPRS – visada “on-line”

Ericsson R520 telefone yra įdiegtos pačios naujausios technologijos. Tai pirmasis Ericsson telefonas, kuriame buvo įdiegta GPRS technologija. GPRS – tai paketinis duomenų perdavimas. Būsite nuolatos prisijungę prie Interneto, bet mokėsite tik už persiųstų ir gautų duomenų kiekį. Normaliam Interneto naršymui užtenka GPRS siūlomo greičio (53,6 kbps).

HSCSD – greitai perduosite duomenis

R520 telefone įdiegtas WAP protokolas naršyti Internete ir saugiai atlikti e. komercijos operacijas. GPRS leidžia vienu metu perduoti balsą ir duomenis, todėl, naršydami Internete ar siųsdami elektroninio pašto žinutę, galite skambinti ar atsiliepti į skambutį. R520 taip pat palaiko HSCSD (didelės spartos duomenų perdavimo technologija) didesnės apimties byloms perduoti. Būdami kitame mieste ar užsienio šalyje, jūs galėsite prisijunti prie kompanijos vidinio tinklo ir parsisiųsti reikiamą informaciją.

HSCSD ar GPRS?

HSCSD ir GPRS – tai dvi technologijos, kurios puikiai viena kitą papildo. Jei reikia skubiai gauti svarbią informaciją, geriau naudoti GPRS technologiją, nes bet kada galite gauti pranešimą ar žinutę, ir mokate tik už perduotos informacijos kiekį. Jei reikia persisiųsti didesnę bylą, geriau naudoti HSCSD, nes tada siuntėjui ir gavėjui išskiriamas atskiras ryšio kanalas, ir sumažėja rizika, kad duomenų siuntimas atsitiktinai nutrūks.

Kiti privalumai

Šiame telefone įdiegta Bluetooth belaidė technologija. Nebereikia laidų telefonui prijungti prie nešiojamo kompiuterio ar ausinuko. Telefone įdiegti kelių lygių saugumo mechanizmai, garsiakalbis ir diktofonas, galintis įrašyti iki 92 sekundžių trukmės tekstą, sudėtingas kalendorius bei telefonų knygelė bei balso atpažinimo funkcija. R520 telefone galima susikurti paralelinę elektroninio pašto dėžutę.

Trijų dažnių: GSM 900/1800/1900 ir eGSM

Komplektą sudaro:

– R520
– Labai plonas akumuliatorius BUS-10
– Kelioninis kroviklis CTR-10
– Vartotojo instrukcija
– Priedų lankstinukas
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Kompaktinis diskas su Ericsson PC programomis ir XTNDConnect PC sinchronizavimo programine įranga

Dydis: 130x50x16 mm

Svoris: 105 g

Pokalbio režimo trukmė: nuo 2,5 iki 25,5 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 160 iki 715 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Views All Time
Views All Time
2397
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!