Naujasis T68i – labai sėkmingo T68 telefono naujas variantas. Tai pirmasis MMS telefonas visoje pasaulinėje rinkoje. Daugiausia dėmesio jame skirta vaizdų perdavimui. Nuotraukos gali būti saugomos telefono fotoalbume. Vaizdų perdavimą dar labiau pagerina įdiegta Bluetooth belaidė technologija – dabar įmanoma perduoti paveiksliukus į kitą telefoną, prisijungti prie kompiuterio, spausdintuvo ar kitų Bluetooth technologiją palaikančių įrenginių. Iš interneto ar kitų šaltinių į telefoną įmanoma parsisiųsti spalvotų paveiksliukų, karikatūrų ir piktogramų.

Skambinančiojo nuotrauka ekrane

Susitikę asmenį ir įvesdami jo telefono numerį į T68i telefonų knygelę, galite greitai nufotografuoti jį su CommuniCam MCA-20 fotoaparatu bei pridėti nuotrauką prie to asmens kontaktinės informacijos. Kitą kartą, kai tas asmuo skambins, jo nuotrauka pasirodys telefono ekrane. Paprastai mobilieji telefonai rodo tik skambinančiojo telefono numerį ar vardą, o T68i gali parodyti skambinančiojo spalvotą nuotrauką.

Pirmasis pasaulyje MMS telefonas

Naudojant MMS (daugialypės terpės žinučių siuntimo technologiją), prie žinutės galima prisegti daug priedų: kokybiškus paveiksliukus, animaciją, suformatuotą tekstą ir įrašytus garso klipus. Galima panaudoti telefone esančius šablonus įspūdingiems laiškams. Greiti ir patogūs, GPRS palaikantys mobilieji telefonai yra idealūs MMS siuntimui. Dar daugiau MMS technologiją palaikančių telefonų Sony Ericsson žada pateikti rinkai šiais metais.

Ekrano užsklanda ir kitos malonios smulkmenos

Budėjimo režime Sony Ericsson T68i po 30 sekundžių aktyvuos ekrano užsklandą. Iš pradžių pasirodys jūsų pasirinktas paveiksliukas, o vėliau – plaukiojantis skaitmeninis laikrodis. Jūsų ekrano užsklanda gali būti animuota.

Kontaktų sąraše galima išsaugoti šimtus vardų, telefonų numerių ir elektroninio pašto adresų. Spalvotame kalendoriuje galima pasirinkti dienos, savaitės ir mėnesio peržiūrą. T68i taip pat išsaugo užduotis. Kalendorių, kontaktus ir užduotis galima sinchronizuoti su personaliniame kompiuteryje esančiais duomenimis.

Trijų dažnių: 900/1800/1900 ir e-GSM.

Dydis su akumuliatoriumi: 100x48x20mm

Svoris su akumuliatoriumi: 84 gramai

Pokalbio režimo trukmė: nuo 3 iki 12 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 195 iki 390 val.

Spalvos: arkties žydra

Views All Time
Views All Time
4602
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!