Mobilusis telefonas R380e – tai ne vien tik telefonas

Ericsson R380e smartphone – tai telefonas, kuriame yra ir asmeninis darbo kalendorius, ir adresų knygelė. Tai puikus verslo pagalbininkas. Jis atrodo kaip paprastas telefonas, bet atvertus dangtelį, virsta į asmeninį darbo kalendorių su jautriu ekranu ir ranka rašyto teksto atpažinimo funcija.

Darbo kalendorius ir kontaktinė informacija

Didelis žinučių siuntimo būdų pasirinkimas: elektroninis paštas, SMS ir faksimilių siuntimas per SMS – pasirinkite Jums labiausiai tinkantį būdą. Adresų knygelėje galima išsaugoti telefonų ir fakso numerius, bet kokius kitus duomenis. Bet kokia kontaktinė informacija gali būti rūšiuojama įvairiais būdais.

Straipsniai 1 reklama

Kalendoriuje galima peržiūrėti vieną dieną, savaitę ar mėnesį, taip pat yra galimybė sudaryti artimiausių darbų sąrašą. Galima sužymėti visus susitikimus su smulkiomis detalėmis, ir telefonas primins, kad susitikimo laikas jau artėja.

Kalendorius, kontaktai, elektroninis paštas ir užduočių sąrašai R380e telefone gali būti sinchronizuoti su Microsoft® Outlook ir Lotus® Notes.

Mobilusis internetas
Išnaudokite mobiliojo interneto galimybes – telefonas turi jautrų liečiamą ekraną ir WAP 1.2.1 naršyklę su padidintu WTLS 1 ir 2 klasės saugumu. Tai reiškia, kad Jūs galite atlikti bankines operacijas, apsipirkti ar perduoti svarbius verslo duomenis be jokios rizikos. Kad tinklo operatoriai galėtų atnaujinti abonentų SIM korteles ir pagerinti teikiamas paslaugas bei pateikti naujas paslaugas be jokių papildomų pastangų, R380e palaiko SIM AT.

Priedai
R380e turi daugybę naudingų priedų – užrašų knygelę (Notepad), užrašus, į kuriuos galima rašyti ranka, balso atmintines, žaidimus, skaičiuotuvą ir t.t.

Dviejų dažnių: 900/1800 ir e-GSM.

Komplektą sudaro:
– R380e
– Ličio jono 1200 mAh akumuliatorius su lazdele
– kelioninis kroviklis
– 3 papildomos lazdelės
– stalinis kroviklis
– RS-232 kabelis
– Vartotojo instrukcija
– Priedų lankstinukas
– Pagalbos ir remonto lankstinukas
– CD su sinchronizavimo ir komunikacijų programine įranga

Dydis: 130x56x26 mm
Svoris: 164 gramai
Spalvos: Denim mėlyna

Pokalbių režimo trukmė: iki 6 val.

Budėjimo režimo trukmė: iki 130 val.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *