Per artimiausius 10 metų kibernetiniai nusikaltėliai bandys įgauti visišką Interneto kontrolę, vyriausybė Tinklą naudos savo piliečių šnipinėjimui, įvairių šalių skaitmeninių technologijų plėtotės skirtumai taps dar labiau pastebimi, o nelegalus muzikos ir filmų siuntimasis per failų mainų tinklus taip ir išliks klestinčiu verslu.

Tokį vaizdą „piešia“ dauguma Pew tyrimų centro apklaustų IT ekspertų. Apklausa buvo atliekama Internet and American Life projekto užsakymu. Dauguma iš 1286 apklaustųjų ekspertų mano, kad ateityje įsilaužėlių atakos bus nukreipiamos labiau ne į konkrečias sistemas – atakuojamas bus visas Internetas. Dvi trečiosios apklausos dalyvių sutiko, kad Internetas tampa pagrindine ryšių ir verslo infrastruktūros palaikymo priemone, ir „per artimiausius metus įvyks bent viena naikinanti Interneto ataka“.

Daugiau, kaip pusė apklaustųjų respondentų teigia, kad kompiuterius pradėjus diegti į automobilius, drabužius [!!!] ir kitus buitinius įrenginius, vyriausybė ir darbdaviai įgaus naujų galimybių padidinti savo kišimąsi į privatų piliečių gyvenimą. Kai kurie ekspertai į šį dalyką bando žiūrėti ir iš kitos pusės: esą, vyriausybė taps „labiau atvira“ ir Interneto dėka labiau prieinama piliečiams, tačiau to nebus galima sakyti apie žmones, neturinčius prieigos prie Interneto.

Nesikeis tik viena – kompiuterinių piratų klestėjimas. Pusė apklaustųjų mano, kad ir po 10 metų per failų mainų tinklus multimedia produkcija bus siunčiama nelegaliai, – praneša РС Рro.

Views All Time
Views All Time
2869
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!