Ko tik nesigriebia vaikai, norintys, kad tėvai jiems nupirktų trokštamą dalyką (jūs net neįsivaizduojat, kokių gudrybių tekdavo imtis, kad prieš kelis metus bent Kalėdoms sulauktum Zhiliton ar Sega-Mega-Drive kompiuterio) !!!

Šios bėdos kamuoja ne vien mūsų vaikus. 11-metis Centrinėje Kinijoje gyvenantis kinų vaikinukas iškėlė ieškinį savo motinai, kai ši už gerą mokymąsi atsisakė jam nupirkti kompiuterį.

Pasak China Daily informaciją, mama pasakė savo sūnui, kad, jei jis susiims ir pasieks geresnį, nei 94% pažangumą, ji nupirks jam kompiuterį.

Kaip ten bebūtų, kai berniukas sugebėjo pasiekti taip tėvų trokštamą pažangumą ir tapo pirmūnu, motina sūnui pranešė, kad ji negalinti sau leisti tokių išlaidų.

Deja, Chingženge (Xingzheng), Henano provincijos mieste gyvenantis vaikiukas taip pat padėjo tėvams tvarkyti savo verslą ir gerai žinojo, kaip savo reikalų tvarkymui pasisamdyti advokatą.

Reikalas iš tikrųjų pasiekė teismą, bet bylą išklausęs teisėjas sugebėjo sutaikyti abi puses, deja, ar vaikis gavo kompiuterį, kukliai nutylimą. Och, jau tie kinai…

Views All Time
Views All Time
2732
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!