Majesco leidykla paskelbė įsigijusi licenziją kurti žaidimui pagal filmo „Nasrai“ motyvus ir tuoj pat anonsavo būsimąjį veiksmo/nuotykių žaidimą.

Projekto kūrimu užsiims studija Appaloosa Interactive, žinoma savo arkada Ecco the Dolphin: Defender of the Future, išėjusia PlayStation 2 ir Xbox sistemoms. Tiksliau sakant, tai bus tiesiog šiek tiek perdarytas žaidimas, nes iš tiesų Majesco perėmė po savo sparneliu žaidimą Sole Predator (jį Appaloosa kuria jau antrus metus) ir jį… pervadino.

Žaidimo veikėjas – baltasis ryklys, nepatenkintas jo teritorijos ramybę ir vandenį drumsčiančiais naftininkais. Kitų metų vasarą, per kinoserialo „Nasrai“ 30 metų sukaktuves, mes galėsime 20-yje įvairių lokacijų demonstruoti kvapą gniaužiančius triukus, triuškinti valtis ir smulkius objektus, ryti į 64 gabalėlius sudraskytus žmones; žaidimą bus galima žaisti Internete. Kūrėjai žada intuityvų valdymą, du vieno žaidėjo kampanijos režimus, fotorealistinius povandeninius peizažus, galimybę įrašyti žaidimą ir sklandžią animaciją.

Views All Time
Views All Time
3174
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!