Nebrangus NMŠ namų ar nedideliam biurui užtikrins apsaugą nuo įtampos svyravimų, automatinį jos stabilizavimą, o prireikus – darbą baterijų pagrindu.

APC pateikė Back-UPSO ES 525 – nebrangų nenutrūkstamo maitinimo šaltinį namams, namų ar nedideliam biurui, sukurtą specialiai Rusijos ir NVS šalims. Firmos pristatytas modelis garantuoja apsaugą nuo įtampos „šuolių“ elektros, telefono, fakso ar modemo linijose. Dingus elektrai, naujove galima stalinio kompiuterio, monitoriaus ir kitos elektroninės įrangos maitinimą perjungti į maitinimo baterijomis režimą. NMŠ taip pat palaiko ir užtikrina automatinį stabilizavimą, esant ilgalaikiam įtampos sumažėjimui.

„Atnaujinta įrenginio konstrukcija užtikrina automatinę įtampos stabilizaciją ir apsaugą nuo elektros tinkle pasitaikančių šuolių, autonominiam namų ar nedideliam biurui jo užtenka 46 minutėms, – sako Džo Lobertis, pagrindinis APC sprendimų mažiems tinklams (Consumer Network Solutions Group) vadybininkas. – Šį NMŠ mes sukūrėme specialiai Rusijos ir NVS šalių rinkai, tikėdamiesi palengvinti nedidelių ir namų sąlygomis veikiančių biurų darbą įtampos sumažėjimo atvejais ar esant kitoms šiam regionui būdingoms energijos tiekimo problemoms.

NMŠ Back-UPS ES 525 prie kompiuterio jungiamas per USB prievadus, į jo komplektaciją įeina programinės APC PowerChute® Personal Edition priemonės, užtikrinančios garantuotą automatinį Windows (XP, ME ir 98) OS arba Mac OS X darbo užbaigimą.

Keturi kištukai (3 su baterijų palaikymu ir 1 – su apsauga nuo įtampos šuolių) užtikrins kompiuterio, monitoriaus ir periferinių įrenginių apsaugą. Beje, kištukai išdėstyti pakankamu atstumu, todėl prie jų galima prijungti ir transformatorinius adapterius. Gaminys aprūpintas vaizdiniais ir garsiniais indikatoriais, įspėjančiais apie avarinę situaciją, o taip pat baterija, kurią vartotojas gali pakeisti pats. NMŠ taip pat turi intelektualią valdymo schemą, optimizuojančią baterijos našumą ir patikimumą.

American Power Conversion

American Power Conversion (APC) korporacija įkurta 1981 m., ir yra pasaulinis įrangos veikimą užtikrinančių globalių kompleksinių infrastruktūros sprendimų tiekimo lyderis.

APC siūlo pilną paslaugų spektrą namams, biurams ir korporacinei aplinkai; jos padidina svarbios elektroninės aparatūros, įvairaus dydžio tinklų, komunikacijų ir pramonės įrenginių veikimo, valdymo ir našumo lygį.

APC korporacijos biuras yra Vest Kingstone, Rod-Ailendo valstijoje (JAV). APC įtraukta į Fortune 1000 ir S&P 500 sudaromus pirmaujančių pasaulinių kompanijų sąrašus.

Views All Time
Views All Time
2367
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!