Kompanija Albatron Technology anonsavo motininės PX925X Pro-R plokštės su LGA 775 lizdu, skirtos Intel Pentium 4 Prescott procesoriams, išleidimą. Plokštė sukurta 925G mikroschemų rinkinio pagrindu, kas iškart ją priskiria pačių brangiausių ir našiausių plokščių tarpui.

Albatron linijos flagmanas gali pasigirti PCI Express (16x ir 1x) standarto palaikymu ir dvikanale 400/533 MHz DDR2 tipo atmintimi. Taip pat verta paminėti įtampos stabilizavimo sistemą ir monolitinį plokštės atlikimą, pašalinantį plokštės perkaitimo problemas.

Pietinis ICH6R tiltas užtikrina iki 4 Serial ATA įrenginių, 8 USB 2.0 prievadų palaikymą. RAID kontroleris veikia 0,1,0+1 režimais. Yra integruotas aštuonių kanalų garso sprendimas [Realtek mikroschema] ir du tinklo kortų išėjimai, sukurti dviejų schemų – Marvell PCI Express 1 Gbit ir VIA 10/100 Мbit pagrindu.

O kaipgi be pagreitinimo? Dynamic-Turbo System funkcija automatiškai keičia nuostatas, atsižvelgdama į plokštei tenkančias apkrovas, kas jos greitaeigiškumą padidina 5-10%. Ventiliatoriaus sukimosi greitis taip pat reguliuojamas automatiškai, reaguodamas į apkrovas. Tai kas gi lieka overklokeriams? Ilsėtis?!

Views All Time
Views All Time
1847
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!